Jump to content

Jack-6


Di

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

Jak bede mial troche czasu to troche swoich wypocin moglbym dodac. Jack 5 DR >>> Jack 6 niestety. Troche mu zabrali, jedynie ten bound system jes jakby pod Jacka w 6-tej czesci ^^ Ogolnie to duzo zmian, duzo dostal, duzo mocniejsze juggle w porownaniu do 5-tki.

Link to comment

E tam, moim zdaniem jest lepiej. Dobre wall carry, dobra ściana, wreszcie więcej bezpiecznych poke'ów, a nie bazowanie tylko na d/b+1, d/f+4 i starym 2, do tego pickup backrolli za całkiem niezły dmg. d/f_ws+3,2 jest genialne pod ścianą, hit confirmable, zabiera mnóstwo hp. 1+2 dobrze trackuje, gdyby miało trochę mniej ujemnych klatek na bloku byłoby miodne. d/f, d/f+2+4 i windmill punche prowadzą do juggli za 50% (Wreszcie :D ), deathfist i ff+1+2 to prawie 50%. Ja nie narzekam.

 

Boli mnie tylko to że jedyne czym może karać -10 to kaszaniaste f+2, no i odwieczny brak ss... Przydałby się też jakiś dobry low crush. ;p

 

http://backdash.word.../t6-jac-juggle/ - Trochę juggli, część z zaibatsu, część moja. ;)

Edited by HateMe!
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.