November 3, 200916 yr Mam kolejny problem z wifi. Router Dlink w standardzie N, laczy sie z kompem z taka karta: http://www.arest.pl/shop/index.php?inc=produkt&ID=5975&katid=72 Wczesniej mialem problemy z zasiegiem, jakos rozwiazalem to i mam zasieg bardzo dobry. Warto nadmienic ze wifi smiga mi przez gruba sciane nosna ;[ Jednak od ostatnich dwoch dni szybkosc zaczela mi spadac i praktycznie nie moge korzystac z neta. Wg windows jest to 1Mb/s. Czasem sie wacha 11-18 Mb/s wtedy jest dobrze. Dziwi mnie to, ze stalo sie to z dnia na dzien. Wszystko bylo ok i nagle sie (pipi)ło, nie wiem czemu. Zmienialem kanaly w routerze i ciagle jest to samo. Mimo ze uzywam niezatloczonych kanalow. Macie jakies pomysly dlaczego router laczy mi sie nagle z nizsza szybkoscia niz wczesniej? Zastanawiam sie czy zmiana karty na kompie na taka w standardzie N: http://www.arest.pl/shop/index.php?inc=produkt&ID=13249&katid=72 rozwiaze problem? Moglby mi ktos jescze wyjasnic dlaczego jest taka roznica w mocy nadajnika? w tej biednej z pierwszego linku jest 18db, a w tej nizej 16db, czyli rozumiem, ze po zmianie zasieg moge miec nizszy? :|
November 4, 200916 yr Skasowałem bo ktoś napisał mi PW że się mądrzę Edited December 5, 200916 yr by KiNiO_64
November 6, 200916 yr Author Druga alternatywa jaka mam to postawienie AP przy kompie. Co jest lepszym rozwiazaniem? Bo ksozt niemal ten sam.
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.