Jump to content

podlączanie ps3 pod logitech


Mariusz5394

Recommended Posts

Witam wszystkich fachowców od ps 3 na forum mam takie pytanko zakupilem kino domowe logitech z-5500 i chcialbym go polączyć razem z ps3,przez jaki najlepiej kabel i pod jakie wyjście podlączyć aby dzwięk byl jak najlepszy i jak skonfigurować ps3 pod dzwięk audio.zgóry dziękuję za porade i poz wszystkich na forum 

Link to comment
  • Replies 4
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

Dobry wybór kina. Mam z-5400 i słucha się tego rewelacyjnie. Kolega ma z-5500 i powiem szczerze że to dopiero ma kopnięcie , ale trzeba mieć jeszcze odpowiednio duży pokój. Najlepszym rozwiązaniem jest oczywiście kabel optyczny . Tu nie chodzi o sygnał 5.1 bo taki mozna równiez uzyskać przez wspomniane czincze ( tak ! mozna! ) potrzebny jest tylko dekoder ( z-5500 go posiada w sobie ) . Optyczny kabel zapewnia jakość ! i na tym powienieneś się skupić. taka rada ode mnie - Na sprzęcie Audio nie oszczędzaj . To ci się później zwróci doznaniami w grach lub w filmach.

 

 

pozdro

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.