Skocz do zawartości

Router do konsoli


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pewien problem.

Potrzebuję router do PS3 i X360.

Na początku wypadałoby opisać mi problem.

Bezpośrednio do gniazda podłączony jest Livebox, którego od konsol dzieli pewna odległość.

Dlatego też chciałbym kupić nowy router, który łączyłby się z Livebox'em bezprzewodowo, natomiast przewodowo z konsolami.

Wydaję mi się, ma sensu kupować "Wireless adaptera", gdyż kosztuje ponad 300 zł.

P.S. Jeśli chodzi o router, cena nie gra roli.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 5
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam, mam pewien problem.

Potrzebuję router do PS3 i X360.

Na początku wypadałoby opisać mi problem.

Bezpośrednio do gniazda podłączony jest Livebox, którego od konsol dzieli pewna odległość.

Dlatego też chciałbym kupić nowy router, który łączyłby się z Livebox'em bezprzewodowo, natomiast przewodowo z konsolami.

Wydaję mi się, ma sensu kupować "Wireless adaptera", gdyż kosztuje ponad 300 zł.

P.S. Jeśli chodzi o router, cena nie gra roli.

 

Pozdrawiam!

Najlepszym rozwiązaniem byłby router z modemem adsl i wifi sprawdź sprzęt od Linksysa.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Chciałbym podbić temat. Zmienia się trochę sprawa z internetem w moim mieszkaniu i router będzie na drugim końcu mieszkania względem obecnej pozycji. Musze przy tym kupić nowy router. Moglibyście polecić jakiś, powiedzmy, przystosowany do obsługi Xboxa/grania ? Zupełnie nie wiem, na co zwracać uwagę przy kupnie.

Odnośnik do komentarza

Chciałbym podbić temat. Zmienia się trochę sprawa z internetem w moim mieszkaniu i router będzie na drugim końcu mieszkania względem obecnej pozycji. Musze przy tym kupić nowy router. Moglibyście polecić jakiś, powiedzmy, przystosowany do obsługi Xboxa/grania ? Zupełnie nie wiem, na co zwracać uwagę przy kupnie.

 

to co napisalem bridge wifi2lan ten linksysa sprawuje sie super

Odnośnik do komentarza

kup sobie Access Point'a -wyjdzie najtaniej

np. taki http://e-wlan.pl/index.php?p453,tp-link-tl-wa500g

 

O wiele łatwiej ustawić Router (tu livebox) i AP niż 2 rutery - tym bardziej że mając 2 rutery pakiety będą przechodziły przez 2 naty

i tym samym 2-krotnie będziesz musiał np. odblokowywać porty na ruter a tak AP jest przezroczysty i nie ma problemu.

Edytowane przez Kalafior
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...