Jump to content

Recommended Posts

Witam was mam pewien problem otóż dziś mój stan gry zapisał sie i wyłączyłem konsole prawie polowe gta 4 przeszedłem , teraz wybierając mój profil wczytuje sie gra ale nie od tego miejsca co zapisało sie tylko od początku gry i na drógim profilu jest ta sama sytuacja gra zaczyna sie od samego początku chociaż powinna od miejsca w którym zapisała sie gra , czy ktoś może mi powiedzieć co jest nie tak ewentualnie dla czego tak sie dzieje bardzo proszę o pomoc

 

I czy przez pomyłkę ktoś zalogowany profilu a mogl wybrac przez pomysłke zapisanie do profilu b ?>>

Link to comment
  • Replies 4
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Jak masz juz odpalone gta (to od samego początku) to wejdz od razu w w menu "load save" .Czy gra pokazuje save ? Wtedy powinny byc widoczne wszystkie save'y na górze listy te robione własnoręcznie (czyli te z łóżka) a na dole listy save ten który robi sie sam automatycznie po każdej misji. Czy którys z tych save'ów da sie odczytać??

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.