Skocz do zawartości

Lemmings tm - Speed Run.


Gość mevek

Rekomendowane odpowiedzi

witam...

od jakiegos czasu zacząłem grac w ta swietna gre na ps3.

taka odskocznia od wszystiego - cos z innej Bajki.

prezentuje sie swietnie i daje wiele radosci, przyjemnisci z samej gry,

a przed wszystkim zmusza nas do wyszukiwania nowych strategii, ktore pomogą nam w dojściu do celu.

wszystko jest jasne i zrozumiane - i tu wlasnie rodzi sie pytanie do was...

jesli znacie ta gre, i jestescie rownie kreatywni pomorzcie mi rozwiazac zagadke odnosnie tej wspanialej gry.

na przykladzie levelu Fun : "watch how u go now" wszyscy pleyerzy maja zblizony czas do siebie kolo (1:26:74_76),

zaś jeden gracz zupelne wykracza poza wszelkie oczekiwania kończąc level w (0:36:74).

jesli ktokolwiek wie, cos na ten temat niech mnie Oswieci, plz...

Moje przkonania sklaniaju sie ku bledu(bug'u), ktory pozwala osiagnac taki rekord, bowiem jest to nie mozliwe w inny racjonalny sposob.

pozdrawiam...

Edytowane przez mevek
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 3
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mnie natomiast zastanawia jak kilku wymiataczy na liście kończy poziomy z większą liczbą uratowanych lemingów niż narzuca to gra. W większości plansz faktycznie da się to zrobić ale jak na przykład przejść poziom 9 TAXING żeby uratować 9 lemingów? Wszyscy na liście od trzeciego miejsca doprowadzili do końca 8 lemingów, ale dwie osoby na świecie zaliczyły ten poziom z dziewięcioma uratowanymi lemingami. Jeszcze chyba są dwa takie poziomy. Na pewno nie jest to błąd bo do tej pory nie mam złotego pucharu za uratowanie wszystkich możliwych lemingów.

Odnośnik do komentarza

Mnie natomiast zastanawia jak, dwie osoby na świecie zaliczyły ten poziom z dziewięcioma uratowanymi lemingami?

oni uratowali więcej Smerfów, bo jest to możliwe, ale nie wymagane.

wymagane jest 7, a z łatwością można uratować 8, wiec puchar powinien wpaść, bo zaliczasz poziom.

jednym słowem dali nam do myślenia... a właściwie to już tylko tobie...

ja juz wiem jak ^ ^ dowodem jest mój nick na liście pierwszej 3 :)

 

18012010474.jpg

 

bez problemu dostaje się na 2'piętro, reszta to już formalność.

... co 2 głowy, to nie 1 ...

mogę liczyć na twoja pomoc?

ja nie mam, nic do ukrycia.

w końcu to tylko gra.

Edytowane przez mevek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...