Jump to content

Jak zrobić test headseta kiedy konsola jest offline?


Recommended Posts

Jak mogę sprawdzić czy headset działa kiedy konsola jest odłączona od neta? Generalnie chodzi mi o to żeby wyemitować z pada jakiś dźwięk który będę mógł usłyszeć na słuchawkach (nie pytajcie proszę po co, bo to zbyt skomplikowane :rolleyes:).

W konsoli z tego co wiem nie ma możliwości przeprowadzenia testu, ale może jest jakaś gra (najlepiej arkadowa) która korzysta z dobrodziejstw headseta (a może ktoś ma jakiś inny pomysł).

 

Pytanie drugorzędne (bez związku z tym pierwszym pytaniem): Ma ktoś może pomysł, dlaczego pad od x'a podłączony do jakiegokolwiek innego urządzenia audio (np. wzmacniacza stereo) nie działa (tzn. nie słychać żadnego dźwięku podczas rozmowy) mimo iż ze wszystkimi typami słuchawek działa bez zarzutu? Od razu dodam że uszkodzenie sprzętu nie wchodzi w grę bo wszystko zostało sprawdzone (włącznie z kablami).

Link to comment
  • Replies 1
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.