Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Quaro

Rekomendowane odpowiedzi

Gorsze od podstawki ale to taki trochę inny typ rozgrywki. Jest o wiele szybciej. Naprawdę masakracja czasami jest. M16A1 :wub: Dźwięk tej broni to słodycz :) Huey daje radę, ale hmmm za lekko się nim lata. W ogóle wydaje mi się , że pojazdy są za lekkie. Nie czuć tego ciężaru. Czołg prowadzi się jak jeepa ;/ No i na HC nie ma celownika w czołgu XD Masakra jak dwa staną 50m od siebie i próbują w siebie trafić :D Podoba mi się :D

 

No i klimatyczne wstawki po i przed rundą :) Fajne :)

 

bfbc2game20101218194439.jpg

 

W tle kolo propagandowo opowiada jak to złe wojska północnowietnamskie rozniosły w strzępy dzielnych jankesów :D

Odnośnik do komentarza

Może mi się tylko wydaje ale w Vietnam chyba przesadzili z HC, bo ginie się tam dosłownie po dwóch pociskach. Nie wiem na jakiej mapie grałem ale wystarczyło rzucić sobie pod nogi amunicję i stojąc w jednym miejs u skończylem z 16/3 zabijając jednym magazynkiem średnio 2-3 przeciwników. Czołg bez celownika to zdrowa przesada, ta parówa pretendująca do miana granatnika nie powinna mieć "celownika" bo i tak jest całkowicie bezużyteczny a pociski lecą zupełnie inaczej niż w podstawce.

 

Mapy mają za dużo blind spotów, które nie pozwalają wejść w dane miejscówki - jest to o tyle dziwne, że niekiedy można wskoczyć na skałę większą niż my a zaraz za nią nie można przeskoczyć zwykłego głazu (i nie mówię tu o jakichś niewidzialnych ścianach). Sama kolorystyka jest ciekawa ale nie wiem po co nakładali ten blur - przez to wygląda jakby człowiek grał na jakichś mokradłach.

Odnośnik do komentarza

Zakupilem bfbc 2 w promocji na steamie i chetnie pogram z kims z forum bo na PC-cie nie am az tylu kumpli:P

 

Gralem w bad company 2 na ps3 wiec wiem to i owo i zostaje mi tylko przyzwyczaic sie do nowego sterowania (myszka + klaw). Nie mam jeszcze vietnamu ale jak tylko dadza jakikolwiek upust to biore.

 

Na steamie jestem jako Velsu

Odnośnik do komentarza

za(pipi)iście, dwa dni temu kupiłem po normalnej cenie...

czy tylko mi w Vietnamie nie działają nagrody? po meczu dostaje piny i pkt za nie, ale w statystykach w ogóle ich nie widać, tak jakbym niczego jeszcze nie zdobył

 

Pojawią się do kilku dni, przynajmniej tak jest w BC2 - po prostu serwery statystyk są zbyt obciążone po premierze Vietnama i mają "lekkie" lagi lub nawet w ogóle nie odpowiadają ;)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Syfnie się lata ;/ Zero klimatu i w ogóle karton w powietrzu. Gdzie tu finezja latania? Phi

 

Pewnie jarasz się lataniem Apaczem, zdecydowanie HUEY wygrywa pod względem feelingu. Nie porównuje przecież go pod względem mocy, tylko po prostu jakie wrażenie z latania jest. Jaram się strasznie tym do tej pory :D

Odnośnik do komentarza

Syfnie się lata ;/ Zero klimatu i w ogóle karton w powietrzu. Gdzie tu finezja latania? Phi

 

zdecydowanie HUEY wygrywa pod względem feelingu.

 

Nie, po prostu uh1 jest totalnie kartonowy, biedny i nie ma w nim żadnego filingu w porównaniu do apacza. Zrób sobie eksperyment i leć szybko po czym postaraj się zawisnąć nad ziemią.

W apaczu poczujesz ciężar i lekką bezwładność, w uh1 poczujesz kartonowość.

W ogóle fizyka w Vietnamie jest troszku z(pipi)ana. Bronie mają power ale się tego nie czuje [np wystrzały w czołgu itp].

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...