Skocz do zawartości

Znikające trofea


KainGorn

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy kiedykolwiek komuś coś takiego się przydarzyło , ale:

 

Dzisiaj normalnie włączyłem swoje ps3, podładowałem sobie pada jak zwykle i po godzince włączyłem Dragon Age: Origins. Dzień wcześniej miałem 79% trofeów, gram już drugą postacią , poszedłem bić potworki, aż tu nagle wskoczyło mi trofeum. Ale zaraz, przecież to trofeum już dostałem! Pomyślałem sobie, kurde chyba coś jest nie tak. Wszedłem w listę swoich ps3 trophies a tam z 79% zrobiło się 8% (dostałem te złote trofeum więc podliczyło mi 8%).

Jeszcze nigdy nie przytrafiło mi się coś takiego, bardzo dziwna sprawa... Spróbuje skontaktować się z serwisem i dowiedzieć się czy mogę odzyskać utracone dane.

Niestety dodzwonić do nich się już nie dodzwonię dzisiaj bo konsultanci pomagają do godziny 18.00

 

Czy spotkaliście się kiedyś z czymś takim? ;p

Edytowane przez KainGorn
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 3
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Hmm tego typu atrakcji to na szczęście nie miałem, ale czasem po zagraniu w niektóre gry i zsynchronizowaniu trofeów, % i ilość trofeów były nadal po staremu tak jakby w ogóle się nie aktualizowały. Procenty się też cofały, a w comparison widać było że nie mam tych trofeów mimo, że w trophy collection były, ale potem się wszystko synchronizowało porządnie. Ogólnie to problemów brak.

Edytowane przez Wolak10
Odnośnik do komentarza

mialem to samo po zmianie dyzku z 80gb na 320gb, przed odpaleniem dajmy na to LBP mialem tyle samo % ile zawsze a po odpaleniu wyskoczyly mi trofejki za online i mialem ok 10% - zrobilem synchro z serwerem sony i wszystko worcilo do normy takze nie ma sie czego bac

 

 

 

Edit 1.

@Wolak10 : kazdy tak mial najwidoczniej nawalaly serwery na centrali sony bo innego wyjascia nie ma.

Edytowane przez p3r3z
Odnośnik do komentarza

Pokombinowałem już trochę i się udało. Koledze dałem by wbił się na konto, synchronizacja i tam miał normalnie te 79%. Więc wszedłem na konto swoje, dalej miałem 8%, po synchronizacji odnowiło mi się 79%. Dość dziwna sprawa, wcześniej synchronizowałem trofea i zrobiło mi się te 8%, a teraz synchro znowu i zrobiło się 79%.

 

Czytałem że jakiemuś kolesiowi zniknęły trofea z AC 2 i podobno po 3 dniach odzyskał to co miał, ale stracił to co zdobył nowego z tej gry. Trochę dziwne, może podkoloryzowane więc nie wiem.

 

 

W każdym razie temat może zostać zamknięty, lub jeśli ktoś kiedyś będzie miał podobne problemy - przenieść go do Forum nieprzeczytane PS3 - Scena, Underground, Hardware, FAQ lub zostawić tu jako pomoc.

 

Dzięki i pozdro

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.