Jump to content

Znikające trofea


KainGorn

Recommended Posts

Nie wiem czy kiedykolwiek komuś coś takiego się przydarzyło , ale:

 

Dzisiaj normalnie włączyłem swoje ps3, podładowałem sobie pada jak zwykle i po godzince włączyłem Dragon Age: Origins. Dzień wcześniej miałem 79% trofeów, gram już drugą postacią , poszedłem bić potworki, aż tu nagle wskoczyło mi trofeum. Ale zaraz, przecież to trofeum już dostałem! Pomyślałem sobie, kurde chyba coś jest nie tak. Wszedłem w listę swoich ps3 trophies a tam z 79% zrobiło się 8% (dostałem te złote trofeum więc podliczyło mi 8%).

Jeszcze nigdy nie przytrafiło mi się coś takiego, bardzo dziwna sprawa... Spróbuje skontaktować się z serwisem i dowiedzieć się czy mogę odzyskać utracone dane.

Niestety dodzwonić do nich się już nie dodzwonię dzisiaj bo konsultanci pomagają do godziny 18.00

 

Czy spotkaliście się kiedyś z czymś takim? ;p

Edited by KainGorn
Link to comment
  • Replies 3
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Hmm tego typu atrakcji to na szczęście nie miałem, ale czasem po zagraniu w niektóre gry i zsynchronizowaniu trofeów, % i ilość trofeów były nadal po staremu tak jakby w ogóle się nie aktualizowały. Procenty się też cofały, a w comparison widać było że nie mam tych trofeów mimo, że w trophy collection były, ale potem się wszystko synchronizowało porządnie. Ogólnie to problemów brak.

Edited by Wolak10
Link to comment

mialem to samo po zmianie dyzku z 80gb na 320gb, przed odpaleniem dajmy na to LBP mialem tyle samo % ile zawsze a po odpaleniu wyskoczyly mi trofejki za online i mialem ok 10% - zrobilem synchro z serwerem sony i wszystko worcilo do normy takze nie ma sie czego bac

 

 

 

Edit 1.

@Wolak10 : kazdy tak mial najwidoczniej nawalaly serwery na centrali sony bo innego wyjascia nie ma.

Edited by p3r3z
Link to comment

Pokombinowałem już trochę i się udało. Koledze dałem by wbił się na konto, synchronizacja i tam miał normalnie te 79%. Więc wszedłem na konto swoje, dalej miałem 8%, po synchronizacji odnowiło mi się 79%. Dość dziwna sprawa, wcześniej synchronizowałem trofea i zrobiło mi się te 8%, a teraz synchro znowu i zrobiło się 79%.

 

Czytałem że jakiemuś kolesiowi zniknęły trofea z AC 2 i podobno po 3 dniach odzyskał to co miał, ale stracił to co zdobył nowego z tej gry. Trochę dziwne, może podkoloryzowane więc nie wiem.

 

 

W każdym razie temat może zostać zamknięty, lub jeśli ktoś kiedyś będzie miał podobne problemy - przenieść go do Forum nieprzeczytane PS3 - Scena, Underground, Hardware, FAQ lub zostawić tu jako pomoc.

 

Dzięki i pozdro

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...