Jump to content

Polskie skupisko graczy Halo?


lolz_1122

Recommended Posts

Delta-Halo zdechło z tych, czy innych powodów już dość dawno temu.

 

Największym źródłem codziennych 'njusów' o Halo i wszystkim co jest z nim związane jest HBO. Nie, nie ten kanał TV, strona internetowa HALO.BUNGIE.ORG (to jest jej adres).

 

Do dnia dzisiejszego nie ma jej polskiego odpowiednika, ale kto wie, może przy okazji szumu wokół Reach ktoś nad takową pracuje ;).

Link to comment

I tutaj wchodzę ja.

 

Może najpierw się przedstawię. Mam na imię Marcin, w Halo 3 zacząłem grać w październiku zeszłego roku (tak, jestem noobem) i gra przypadła mi tak do gustu, że postanowiłem zrobić własną fan-stronę (nie jestem głupi, społeczności już prowadziłem).

 

Po miesiącu plucia się, zarwanych nocy i kłótni z bratem udało mi się, strona wylądowała w internecie. Jednakowoż, jak wcześniej już stwierdziłem, niestety jestem n00bem. Samemu strony nie uda mi się zapełnić treścią, tym bardziej że uniwersum Halo jest tak zawiłe, że a nuż jakieś moje postępowanie nie spodobałoby się fanom. Tak szczerze, to ten temat założyłem po części ja (konto kolegi), żeby móc zobaczyć zaangażowanie i szybkość odpowiedzi fanów tejże gry tutaj zebranych (o litość usilnie proszę). Poszukuje ludzi, którzy gotowi byliby tą stronę współtworzyć (nie od razu oczywiście jako administrator czy redaktor, poszukuję ludzi, którzy by tę stronę zaludnili).

 

Starałem się to napisać jak najbardziej od siebie, bez zawierania zbyt propagandowych czy reklamowych tekstów. Zapraszam na stronę, która znajduje się pod adresem http://reach-pl.net/.

Edited by GoricLeonor
  • Upvote 1
Link to comment
  • 6 months later...

Heja, to znowu ja, Goric. Od ostatniego czasu kiedy napisałem minęło trochę czasu. http://reach-pl.net/ zdołała się "trochę" rozwinąć. Mamy mnóstwo newsów, dział download, machinimę, shoutboxa oraz forum. Jedyne czego nam brakuje to użytkownicy. Po raz kolejny chciałbym wam zarekomendować naszą stronę, która aspiracjami przerasta HBO. Strona świeci pustkami, pomimo tego że ciągle przybywa nowej zawartości, a wątki na forum przypominają bardziej rozmowę do ściany. Serdecznie zapraszam wszystkich maniaków Halo, stwórzmy największe społeczeństwo gracy Halo w Polsce! Reklamujemy się w tej chwili także na Gamezilli, więc mam nadzieję że na te 21 dni przed premierą najnowszego Halo zgromadzimy więcej osób zainteresowanych grą w Halo. Jesteśmy także jak najbardziej otwarci na współpracę, każdy kto ma choć trochę zacięcia redaktorskiego bądź zna się trochę na byciu moderatorem jest u nas mile widziany.

Link to comment
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.