Jump to content

Problem z płytą - Mass Effect


Recommended Posts

No mam Mass Effect, wkładam do konsoli, pojawia mi się logo BioWare i Microsoft Studios, pojawia się Ziemia i napis "Wciśnij START". Naciskam "START", kamera jedzie w górę i... "Błąd - nie można odczytać płyty". Wymieniłem na inną kopię i znów ten sam błąd. Znaczy odpaliła się, "Rozpocznij nową karierę" i tak dalej... stworzyłem postać, Loading i... znów "Błąd"!!!!! Potem włączyłem grę jeszcze raz, już nie bawiłem się w tworzenie twarzy i Loading i zadziałało, grałem dwie godziny. Czy to jest problem z płytą, z napędem czy może trzeba cośtam zrobić, by zadziałało normalnie?

 

Czy to oznacza, że wywala mi napęd? Wspomnę jeszcze o tym, że to tylko na tej grze. Burnout Paradise, Assassin's Creed I i II, Cod:MW, Halo 3 i wiele innych gier działa bez problemu. tylko ten nieszczęsny Mass Effect!

Link to comment
  • Replies 1
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.