Skocz do zawartości

Pokaż w co grasz!


know_naim

Rekomendowane odpowiedzi

W grudniu bodajże Nintendo pokwapiło się zaktualizować Nintendo Channel dla regionów PAL. W sumie nic ciekawego, gdyby nie to, że wprowadzono zakładkę gameplay records, w której to możemy sprawdzić ile razy włączaliśmy dany tytuł i jak długo czasu nam zeżarł. U mnie wygląda to tak:

 

10 najdłużej granych tytułów:

Super Smash Bros. Brawl - 55h 15m

The Legend of Zelda: Twilight Princess - 49h 19m

Fire Emblem: Radiant Dawn - 42h 48m

Wii Sports Resort - 27h 48m

Super Paper Mario - 24h 30m

New Super Mario Bros. Wii - 23h 33m

Wii Sports - 22h 49m

WarioWare: Smooth Moves - 22h 26m

Super Mario Galaxy - 20h 51m

Mario Kart - 20h 11m

 

5 najczęściej włączanych tytułów:

MegaMan 9 - 34 razy

Wii Sports - 24 razy

Wii Shop - 23 razy

WarioWare: Smooth Moves - 23 razy

The Legend of Zelda: Twilight Princess - 21 razy

 

 

statystyki obejmują w moim przypadku w sumie 43 pozycji łącznie z grami i kanałami z WiiWare/VC, niestety nie liczy się czas spędzonego z grami na cube'a. Szkoda, bo w WarioWare, Metal Geara czy Metroidy dalej mi się często zdarza pogrywać na gacku. Co mnie zdziwiło, to fakt, że pierwszej dziesiątce mam same gry 1st-party. Trauma Center, HoTD, NMH, Dead Space - żadna z tych gier mnie nie wciągnęła na wiele dłużej niż 10 godzin. Dosyć długo jedynie były grane MegaMan 9 i... Bomberman '93, po 16h z hakiem. Może Muramasa albo Tatsunoko vs Capcom, które niedługo listonosz powinien przynieść zmienią coś w tej materii. Łatwo też wskazać gry na których się zawiodłem - Madworld 4h 31m (daj mi opcję grania na classic controllerze a skończę grę...) czy Mario Party 8 - 3h 21m (sterowanie w minigierkach często irytowało, rozgrywka była powolna i nudnawa).

 

a jak tam u was sytuacja wygląda?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...