Skocz do zawartości

składaki? co i jak?


futrzak1

Rekomendowane odpowiedzi

hej,

od niedawna mam dopiero PS3 i jestem zainteresowany tymi zrzutkami na gry, ale mógłby mi ktoś napisać jak to dokładnie wygląda? jak się zrzucamy? przelew na konto ?

a potem jak ta gra wędruje do całej 5 która się zrzuciła na nią ?

 

szukałem tego na forum ale nie umiałem znaleźć takiej info...

z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 6
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

to tez moze sie przydac...

 

Instrukcja pobierania gier z PSN (by Coati)

I. Udostepnienie konta z grą

a) Po otrzymaniu loginu i hasła do konta PSN, tworzymy nowy profil na konsoli o dowolnej nazwie po czym logujemy się do sieci.

b) Wchodzimy do PS Store i wyszukujemy z listy zakupionych rzeczy interesującą nas pozycje

c) Włączamy ściaganie i możemy przelogować się na własny profil

d) Instalujemy i gramy

 

II. Udostepnienie kodu do produktu

a) Logujemy się w PSN

b) Wchodzimy do PS Store

c) Wybieramy opcje: Redeem Codes i wpisujemy 12-cyfrowy kod promocyjny.

d) Następnie postępuj zgodnie z instrukcjami na ekranie - pobierz produkt i ciesz się nim.

 

III. Deaktywacja konta PSN

a) Logujemy się na konto które chcemy deaktywować

b) Przechodzimy na zakładkę PSN i kolejno: Account Menagment -> System Activation -> PS3 System -> Game -> Deactivate System

 

~~Z jednego konta może korzystać aktywnie 5 osób [5 aktywowanych konsol]

~~Deaktywacja konsoli skutkuje zwolnieniem się tzw. slota. 1 slot = 1 aktywowana konsola na danym koncie.

Odnośnik do komentarza

A ja mam problem. Kumpel kupił sobie voucher na 5 gier (Burnout, Crash Comando itp.) no i podał mi kod ale u mnie ten kod nie działa. Wie ktoś dlaczego? Kolega ten kod wpisał tylko raz więc u mnie powinno działać i jeszcze u trzech innych osób. Proszę o pomoc :sweat:

Nie masz wpisywać kodu (raz użyty staje się niważny), tylko zalogować się na konto kolegi. Musi ci podać login i hasło.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

koledzy a jeszcze mam takie pytanie, bo zrobiłem swoją pierwsza zrzutkę na gry...

i wszystko było ok, ściągnąłem, zainstalowałem i grałem...

ale następnego dnia gdy chciałem odpalić którąś z ściągnięty gierek to wyskakuje mi informacja:

nie można znaleźć informacji o prawach autorskich czy jakoś tak

czy ktoś wie o co biega ?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...