Jump to content

Koniec xbox live.


kasuro

Recommended Posts

  • Replies 7
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

hę ?

przecież to normalne, że dla starych tytułów z czasem serwery będą wyłączane. ostatnio podobną akcje przeprowadziło EA dla swoich gier sportowych.

niestety utrzymanie infrastruktury wiąże się z ogromnymi kosztami. na ten moment najwyraźniej dalsze utrzymywanie jest z punktu widzenia firmy nieopłacalne. notka z onet.pl jakkolwiek lakoniczna, informuje również o innych problemach związanych z utrzymywaniem infrastruktury sieciowej dla pierwszego Xboxa, które odbijają się na użytkownikach Xbox360.

 

@Meanthord i kasuro

Xbox360 przynajmniej daje możliwość gry w gry z jego poprzednika. natomiast PS3 nie. i kto tu ma bardziej w (pipi)e swoich klientów ?

 

naprawdę śmieszą mnie takie komentarze...

Link to comment

innych nie śmieszą. awaryjność konsol, płatny live, wydawanie gier nie pełnych dla polskiego użytkownika no i ostatnio problem z serwisowanie błędu e74. Pokochłem tą konsolę , uzbierałem ładny zestaw, może przejżałem na oczy ale nie wykluczone że podam Ci rękę i powiem że miałeś rację

Link to comment

awaryjności pierwszym generacjom Xbox3600 odmówić nie można. to fakt.

niemniej jednak konsole Sony również się psują. podobnież ostatnio masowo padają na pysk pierwsze modele jeszcze z emulacją PStwo.

ale w tym przypadku nie ma mowy o aż tak czarnym PR, jak to miało miejsce w przypadku RROD.

 

płatny live ? przyznaję dość uciążliwe, ale kupując abonament na rok, to wychodzi nieco ponad 10 za miesiąc. nie ma tragedii prawda ?

z kolei dostajemy o niebo lepiej rozwiniętą usługę niż w przypadku PSN. lepiej dopracowaną i lepiej przemyślaną i generalnie bez lagów. za jakość się płaci. ostatnio zresztąSony co raz głośniej przebąkuje o możliwości wprowadzenia abonamentu za PSN. niby tylko częściowego, ale jak się rozochocą i kasa zacznie płynąć, to powoli zaczną coraz więcej usług oznaczać jako 'płatne'.

 

wyciąganie zdrapek na DLC z pudełek w Polsce to koszmar, przyznaję.

Link to comment
  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.