Skocz do zawartości

LEGO Star Wars III: The Clone Wars


Słupek

Rekomendowane odpowiedzi

6175clone.png

 

http://gameinformer.com/b/news/archive/2010/02/08/news-Lego-Star-Wars-III_3A00_-The-Clone-Wars-Announced.aspx

 

Tak jak w temacie, kolejna gra z serii Lego tym razem bazująca na I sezonie animowanego serialu Star Wars: The Clone Wars (obecnie leci II sezon).

 

Twórcy zapowiadają nowe tryby walki. Ujrzymy postacie z serialu a także z całej sagi.

 

Gra wyjdzie jesienią na wszystko co nadaje się do grania ;]. W tym oczywiście i Ps3.

 

 

Poprzednie gry Lego SW, to świetne tytuły z dużą dawką humoru. Na to samo liczę i w tym wypadku.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 22
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 4 miesiące temu...

http://gameinformer.com/b/news/archive/2010/06/17/lego-star-wars-iii-the-clone-wars-is-as-goofy-as-expected.aspx

 

Nie tylko GI ale już na paru innych serwisach czytałem wrażenia z E3. I podobno zapowiada się najlepsza gra jeżeli chodzi o Legusie ;]

Zresztą już ostatni trailer zapowiada dobrą Lego grę.

 

Ja co prawda nie mam porównania do innych gier Lego. Bo tylko grałem te z serii SW. The Complete Saga i The Original Trilogy jeszcze na Ps2.

I grało mi się b. dobrze. Humor, humor i jeszcze raz humor. Ciekawy, zróżnicowany gameplay i masa rzeczy do roboty na 100 %.

 

Więc z miła chęcią obadam TCW.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Jeżeli ta gierka zbliży się przynajmniej poziomem do Lego:Indiana Jones 2( którego splatynowałem) to łykam z miejsca.

 

Tak jak piszesz Słupczasty, w grach z serii Lego jest masa rzeczy do roboty, żeby dobić do 100%. Czasami trzeba bardzo dogłębnie przeczesać teren, aby wszystko w danej planszy znaleźć. Do tego dochodzi jeszcze świetny co-op i masa humoru :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...