Skocz do zawartości

Bioshock 2


TwardkiSlovian

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Bioshock 2.

 

Dobrze zoptymalizowana ?

 

Nienajgorzej, na e2140 @ 3.2 gHz + R4770 + 2GB (niby zalecane 3GB, ale ja nie odczuwam żadnych przycinek z powodu braku tego 1GB) ram pływa na max i jakimiś cieniami z DX 10 włączonymi na 1280x1024 i pewnie na wyższych również. Aż dziwne, że Stonie z lepszym kompem się zdarzyły te ścinki, ale takie uroki PC gamingu. :D

 

 

 

 

 

Byś na steamie odpisał. ;]

Edytowane przez LegionPolski
Odnośnik do komentarza

Bioshock 2.

 

Dobrze zoptymalizowana ?

 

Nienajgorzej, na e2140 @ 3.2 gHz + R4770 + 2GB (niby zalecane 3GB, ale ja nie odczuwam żadnych przycinek z powodu braku tego 1GB) ram pływa na max i jakimiś cieniami z DX 10 włączonymi na 1280x1024 i pewnie na wyższych również. Aż dziwne, że Stonie z lepszym kompem się zdarzyły te ścinki, ale takie uroki PC gamingu. :D

 

 

 

 

 

Byś na steamie odpisał. ;]

 

 

Gram w 1680x1050 max all , być może dlatego. Ogólnie jest non-stop 61fps ale zdarzyły się te ścinki. Nie wiem dlaczego.

jak na stimie? W tym tygsie nie było mnie wśród żywych, wybacz. BTW, zakładam topic o BS2 i tam to przeniosę ;)

Odnośnik do komentarza

Wiadomo, 1 miała klimat. 2 też go ma! [tadam]. Szczerze to nie wiem co tutaj napisać, bo gra daje radę. Od strony technicznej nie zmieniono zbyt wiele [paściarskie tekstury na niektórych powierzchniach] ale nie było czego zmieniać, bo gierka wygląda naprawdę ładnie. Później pewnie coś dopiszę/wrzucę parę screenów.

Odnośnik do komentarza

Atmosfera..hmm, IMHO opieka na siostrzyczką nie jest jakoś bardzo rozbudowana, rzekłbym schematyczna. Ale dzieciaczek sam w sobie ma swój urok ;) Rozbroiło mnie 1 wejście do szybu wentylacynego [konkretnie rysuneczki :D ]

 

Fabuła jest prowadzona tak jak w BS1 , idziesz przed siebie i odsłu(pipi)esz nagrania z dyktafonów. Ma to swój urok [bo na ogół nagranie ma coś wspólnego z zastaną scenką pośmiertną ;) ] ale czegoś brakuje. Pierdo.lnięcia? Może będzie później.

Odnośnik do komentarza
Gość ako

Atmosfera..hmm, IMHO opieka na siostrzyczką nie jest jakoś bardzo rozbudowana, rzekłbym schematyczna. Ale dzieciaczek sam w sobie ma swój urok ;) Rozbroiło mnie 1 wejście do szybu wentylacynego [konkretnie rysuneczki :D ]

 

Fabuła jest prowadzona tak jak w BS1 , idziesz przed siebie i odsłu(pipi)esz nagrania z dyktafonów. Ma to swój urok [bo na ogół nagranie ma coś wspólnego z zastaną scenką pośmiertną ;) ] ale czegoś brakuje. Pierdo.lnięcia? Może będzie później.

 

Nie wiem co uważasz za pierdo.lnięcie, ale końcówka

IMO zasadza solidnego kopa w twarz zarówno jeżeli chodzi o napotykane motywy, jaki i czysty gameplay ;)

 

Ja już lecę na kolejne zakończenie, i za drugim razem gra bawi równie dobrze (sam się dziwie, z jedynką było podobnie...). Troszkę tylko przegięli z poziomem trudności, ale przynajmniej jest wyzwanie.

 

Szkoda że multi tak bardzo ssie :/

Edytowane przez ako
Odnośnik do komentarza

Kupilem dzisiaj Bio 2 zamiast AvP bo lipne oceny dostaje na gamerankings.

Poki co szalu nie ma i mam uczucie , ze gram w odgrzewanego kotleta.

Rivet gun = pistolet, minigun= tommygun. Plazmidy te same poki co. Tak samo z zagadkami.

Milo sie gra ale jestem zawiedziony na ten moment. Bioshock 1.5 bardziej niz 2.

Big Sister nawet mnie nie drasnela btw :P

Odnośnik do komentarza
Gość ako

Zagra ktoś w multi żeby porobić acziwy?

Wiem że lame, ale kur.wa, krew mnie zalewa jak mi zrywa połączenie, laguje, wyrzuca z lobby, przerywa grę... chu.j może człowieka strzelić...

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Przeszedłem grę na poziomie trudny, który wcale nie był trudny.

Ta gra w tytule ma liczbę 2 - chodzi o ilość zmian w stosunku do pierwszej części.

Szczerze mówiąc trochę się zawiodłem. Gameplay jest niemal identyczny jak w 1, nie czuć siły big daddy'ego. Plasmidy i toniki bardzo zbliżone, bronie tylko zmieniły wygląd. Na szczęście fabuła i audiologi tworzą dobrą atmosferę.

Spodziewałem się więcej, dostałem BioShock 1,5 co nie zmienia faktu, że grało się przyjemnie.

Ode mnie 8/10

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.