Jump to content

God of War


Dabman

Recommended Posts

Witam, na wstępie widzę że na całym forum jest temat o GoW3 ( PS3 dział ) również na pierwszej stronie działu PS2 jest temat GoW2, natomiast GOW "zjadło"

 

Stąd zakładam temat a w nim pytanie.

W momencie gdzie widzimy figurkę syzyfa i idziemy po jeden potrzebny element, spotykamy się z podłogą która się rusza i w pewnym momencie otwiera.

Co trzeba zrobić albo aby to przejść, albo aby się ona nie otworzyła?

Link to comment
  • Replies 16
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Teraz cisne biedaka z klatką ( poseidon's sacrefice )

Męczę się, nienawidze walczyć na czas... najgorsza rzecz w grze, brak jakotakich konterów + niektóre elementy na czas...

 

Obecnie jestem w Amphitrite's Teample i nie bardzo wiem oco cho.

Edited by Dabman
Link to comment
  • 2 weeks later...

Nie wiem czy to już ten moment co mam na mysli.

 

Masz otwarte drzwi do tego posągu Zeusa na środku pomieszczenia ? Jak tak to teraz trzeba ustawić promień z tego małego pomieszczenia z wodą (tam gdzie się idzie przez ten korytarz, co były zgniatające ścianki) aby trafił w kryształ w posągu Zeusa. Należy odpowiednio kręcić korbami, aż będziemy mieli ustawioną linie prostą. Następnie wystarczy zapalić promień.

 

 

Edit:

Chyba za bardzo wybiegłem do przodu.

 

Jeżeli na środku pomieszczenia jest woda to nalezy tam zanurkować i wpłynąć do dziury. Później przejść daną lokacje,a następnie to co opisałem wcześniej.

 

Edited by Square
Link to comment
  • 2 years later...

Powiem szczerze że słyszałem dużo na temat brutalności GoW ale część 1 jest jeszcze lajtowa. Gram aktualnie w GoW II i zauważyłem że Kratos znacznie bardziej masakruje tych co staną mu na drodze...Finisher tego Horseman'a kozacki...aktualnie jestem na etapie gdzie załatwiłem tego przywódcę barbarzyńców co na początku jeździł konno...Czekam na kolejnych...GoW II pod tym względem bije 1 na głowe...:)

Link to comment

No właśnie jak dla mnie to była za spokojna, jedynie ostatnia kwestia jak krzyczała żeby Kraos jej nie zostawiał. Za to koleś w klatce pokrzykiwał całą "wspinaczkę", a od prostej to już był całkowity lament.

Kratos najpierw

ją uratował i osłaniał przez jakiś czas, by finalnie skończyła jako mielonka. Poza tym to była cycata babeczka, a nie jakiś tam randomowy żołnierz

Dlatego ta scena zrobiła na mnie lepsze wrażenie. ;)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.