Jump to content

ShinobiDo Continue


shinobi

Recommended Posts

  • Replies 5
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

- W ShinobiDo było wiele ciekawych elementów,których Tenchu nie miało. Gameplay miał większą dynamikę, a gra była bardziej rozbudowana. Może miała gorszą oprawę od Tenchu, przez co pewnie wielu niechętnie chciało się w nią wgłębić. Sequel w nowych szatach mógłby poważnie zarządzić, zwłaszcza że ostatnia kontynuacja Tenchu nie wypadła szczególnie ciekawie i jakby przestała się rozwijać (a nawet cofać w rozwoju). Poza tym mało jest tak naprawdę prawdziwych skradanek i ogólnie tego typu tytułów.

Link to comment

Gameplay w Shinobido może i jest nieco bardziej dynamiczny, ale co do tego rozbudowania to bym się zastanawiał. Bo niby co tu jest tak rozbudowane? Postacie mają mniej skillów niż w Tenchu, ilość przedmiotów też nie poraża, z kolei areny zmagań są stosunkowo małe, a w dodatku występują w niewielkiej ilości. Sam podział gry na misje byłby dobrym motywem gdyby te były bardziej zróżnicowane, a tak to co chwila stajemy do niemalże identycznych zadań, polegających najczęściej na zlikwidowaniu wszystkich przeciwników albo dostarczeniu przesyłki w konkretne miejsce. Stąd już tylko krok do monotonii, która i tak pojawia się gdzieś tak przy szóstej godzinie grania.

Link to comment

- Te argumenty autorzy mają szanse uwzględnić w kontynuacji, o ile wezmą pod uwagę opinie graczy, a nie jak to obecnie robią deweloperzy od serii Tenchu. Tak jak też zrobiono to w przypadku sequela Assassins Creed'a, gdzie pierwsza część była jeszcze bardziej monotonna. W przypadku Shinobido poziom przeciwników był wyższy (czego oczekuje się od skradanki) i przynajmniej gra dawała więcej swobody, zarówno w działaniu, jak i w rozwoju fabuły, a to jest cecha najlepszego kierunku w jaki rozwijać się mogą gry.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...