Skocz do zawartości

Problem z Xbox Live


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich chciałbym prosić o pomoc . Od 2 ( dwóch ) dni prześladuj mnie pewien problem z usługą

Xbox Live . Gdy się zaloguję to za chwilę konsola mnie wywala i jestem offline i tak w kółko . Mam XBL

jeszcze Gold na trzy bite miesiące grania . Gdy w np. w Forza Motorsport 2 wchodzę do domu aukcyjnego to napisało mi komunikat : Usługa Xbox Live jest tymczasowo niedostępna lub twój Tag Gracza ( Gamer Tag ) został

zablokowany .

 

Pojawił się później też taki oto kod stanu : 8007065b .

Proszę o pomoc , ponieważ chciałbym sobie pograć . Dziękuję z góry za pomoc .

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 13
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Nie wiedzialem do jakiego tematu sie z tym zglosic, wiec prosze o pomoc:

 

Mam problem w kilkoma grami. Mianowicie: Lumines Live!, Castlevania, Halo3.

 

- Lumines Live! - nie moge grac offline. Kiedy proboje wlaczyc gre pojawia sie komunikat o zalogowanie sie do Xbox Live. Jesli akurat nie moge sie podlaczyc to poprostu nie moge dalej grac i zostaje wyrzucony do ekranu tytulowego. Jak jestem zalogowany w XBL nie ma problemu.

 

- Castlevania: SOTN - nie moge grac offline. Gra chodzi normalnie, ale kiedy proboje zapisac gre w odpowiednich puntkach dostaje komunikat (cytuje z pamieci) "Game couldn't write into Your gamer profile". Jesli jestem zalogowany mam wszystkie save'y ktore mialem wczesniej i moge save'owac.

 

- Halo 3 - nie zapisuje mi stanu gry offline. Wystarczy, ze wyjde do dasha i wlacze ponownie gre i startuje na czysto. Mam odblokowane czesci zbroi, ale progress w grze jest zawsze na pierwszym poziomie. Jak podlacze sie online to wracaja mi wszystkie zapisane gry.

 

Jak widzicie nie jest to problem z jedna, a z trzema grami. Inne gry dzialaja normalnie.

Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy

lumines i castelvania - te gry kupiłeś na aktualnej konsoli ? bo jak nie to pewnie trzeba zrobić transfer licencji.

 

Z halo chyba tak jest, też miałem problem kiedyś offline

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...