Skocz do zawartości

3D bez Specjalnego odbiornika?


Rekomendowane odpowiedzi

Siema. Żeby za bardzo się nie rozpisywać ... :)

 

Ostatnio natknąłem się na ofertę w sklepie - Batman : AA GoTy (x360) i uwaga " + okulary 3D "

Niby nic specjalnego lecz pisze dokładnie tak : " Okulary 3-D niewymagające specjalnego odbiornika w zestawie! "

Czyli jeśli kupię zestaw to mogę se ciorać w Batmana i gry które można odpalić w 3D na moim zwyczajnym full Hd-ku?

Tak normalnie jak gdyby nigdy nic :ermm:

 

A co jeśli mam TV z funkcją monitora (czy na odwrót) i odpalę sobie Battlefielda: BC 2 (PC) która (podobno) wspiera 3D

to z tymi okularkami będzie też działać?

 

Jakoś ciężko mi uwierzyć że to się będzie sprawdzać. Z góry dzięki za odpowiedzi :)

 

Pozdrawiam i wesołych Wszystkim :D

 

PS: a ... i żeby nie było sklep sprawdzony ( ultima )a cena ZESTAWU "gra + okulary" = 149 zł :ermm:

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 11
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Siema. Żeby za bardzo się nie rozpisywać ... :)

 

Ostatnio natknąłem się na ofertę w sklepie - Batman : AA GoTy (x360) i uwaga " + okulary 3D "

Niby nic specjalnego lecz pisze dokładnie tak : " Okulary 3-D niewymagające specjalnego odbiornika w zestawie! "

Czyli jeśli kupię zestaw to mogę se ciorać w Batmana i gry które można odpalić w 3D na moim zwyczajnym full Hd-ku?

Tak normalnie jak gdyby nigdy nic :ermm:

 

A co jeśli mam TV z funkcją monitora (czy na odwrót) i odpalę sobie Battlefielda: BC 2 (PC) która (podobno) wspiera 3D

to z tymi okularkami będzie też działać?

 

Jakoś ciężko mi uwierzyć że to się będzie sprawdzać. Z góry dzięki za odpowiedzi :)

 

Pozdrawiam i wesołych Wszystkim :D

 

PS: a ... i żeby nie było sklep sprawdzony ( ultima )a cena ZESTAWU "gra + okulary" = 149 zł :ermm:

 

Też czekam na odpowiedź w tej kwestii

 

hamaman76.png

Odnośnik do komentarza

A ja trochę odbiegnę od tematu. Ostatnio zauważyłem ciekawe zjawisko. Otóż, gdy przybliżymy się do monitora (z TV nie sprawdzałem, nie wiem czy nie będzie za duże - mój monitorek to LCD 26") i zamkniemy jedno oko, otrzymamy tak jakby złudzenie 3D. Spróbujcie z jakąś grą TPP podczas patrzenia obracać kamerą wokół postaci. Nie jest to idealne 3D, ale robi różnice jak już otworzymy oboje oczu. Dajcie znać czy też tak macie (może coś ze mną nie tak, heh). Aha, u mnie najlepiej to "działa" z Mass Effect. Oczywiście, nie da się tak grać (oko się męczy, a i za blisko do monitora), piszę o tym jako o ciekawostce.

Odnośnik do komentarza

Siema. Żeby za bardzo się nie rozpisywać ... :)

 

Ostatnio natknąłem się na ofertę w sklepie - Batman : AA GoTy (x360) i uwaga " + okulary 3D "

Niby nic specjalnego lecz pisze dokładnie tak : " Okulary 3-D niewymagające specjalnego odbiornika w zestawie! "

Czyli jeśli kupię zestaw to mogę se ciorać w Batmana i gry które można odpalić w 3D na moim zwyczajnym full Hd-ku?

Tak normalnie jak gdyby nigdy nic :ermm:

 

A co jeśli mam TV z funkcją monitora (czy na odwrót) i odpalę sobie Battlefielda: BC 2 (PC) która (podobno) wspiera 3D

to z tymi okularkami będzie też działać?

 

Jakoś ciężko mi uwierzyć że to się będzie sprawdzać. Z góry dzięki za odpowiedzi :)

 

Pozdrawiam i wesołych Wszystkim :D

 

PS: a ... i żeby nie było sklep sprawdzony ( ultima )a cena ZESTAWU "gra + okulary" = 149 zł :ermm:

To są te okulary czerwono/zielone. Takie jak np. byly dolączane do Mali Agenci 3D. Efekt otrzymasz tylko w tej grze, lub innej przygotowanej na takie okulary.

Odnośnik do komentarza

Prawdziwe okulary 3D to koszt - bagatela - 500 zł. Więc tutaj na pewno są tanie papierowe okularki, które kiedyś znajdowało się w Kaczorze Donaldzie ; )

 

Prawdziwe okulary 3D, w zachodnio-europejskich kinach po seansie (takigo np. Avatara) można sobie zabrać do domu, a ich koszt to jakieś kilkanaście centów. I gwarantuję Ci że są to prawdziwe okulary 3D, dające prawdziwy efekt 3D, no chyba że masz jakąś inną niż wszyscy definicję słowa "prawdziwe".

W polskich kinach używa się okularów 3D których koszt to jakieś 150zł i oczywiście też są prawdziwe, bo efekt 3D jest prawdziwy.

 

No to extra! Pseudo 3D kosztem dobrej grafy, nic tylko kupować :D

 

Nie wiem jakie okulary są dodawane do tego zestawu i jaki jest efekt, ale to że okulary są w papierowej (czy też kartonowej) oprawie, nie znaczy że otrzymywany efekt jest "pseudo 3D", bo to nie przez oprawę się patrzy tylko przez szkła :) A zasada działania jest zapewne taka sama jak w kinach.

Edytowane przez Czaja PL
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...