Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, mam 120GB dysk z kieszenią na USB i trochę rzeczy na nim (np. Linuksa i jakieś pierdoły).

Mam również pytanie:

Jaką utworzyć partycję by była ona dostępna dla Xboxa jako HDD ? Czy możliwe jest zrobienie kilku takich partycji i zmienianie ich jakoś (dyski na USB mają niby kilkanaście GB limitu... <_< )? Nie chcę stracić danych z PC (ale z tym nie będzie raczej problemu - jest tam jeszcze z 80GB wolnego miejsca - najchętniej przeznaczyłbym dla klocka ok 50).

Edytowane przez garam
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 10
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie wiem, czy o to Ci chodzi, ale możesz zrobić tak, że przeniesiesz dane z tego dysku na inny, żebyś miał z czego odzyskać, a podłączając do xboxa ustawisz taką opcję, żeby przygotował dla siebie te 16 GB, a z reszty dysku możesz normalnie korzystać.

On chciał zrobic sobie parę partycji na swoim HDD (na którym ma dane, których nie chciałby stracić) i podłączyć go do xboxa 360, aby xbox widzial parę tych partycji, np. 5 x 10gb. Niestety wszystko kończy sie na tym, ze jesli chce podłączyć HDD do xboxa, to xbox musi go sformatowac...

Odnośnik do komentarza

Dobra, załóżmy że zadowoli mnie nawet te 16GB (zawsze 2 gry wejdą).

 

Czy xbox będzie umiał sformatować linuksowe partycje (ext3 i chyba swap)? Dodam, że nie widzi ich Windows XP. A, na dysku jest również GRUB. Bardzo proszę o odpowiedź bo nie chcę by Xbox wyleciał przez okno ;)

Edytowane przez garam
Odnośnik do komentarza

Wyczyści cały dysk, więc chyba nie ma znaczenia jaki system plików mają poszczególne partycje/dyski logiczne. Mylisz się, XP widzi te partycje(prawym na Mój komputer->zarządzaj->zarządzaj dyskami), ale nie może uzyskać do nich dostępu.

 

Ale po przygotowaniu dysku przez Xboxa będziesz musiał stworzyć od nowa linuksowe partycje i przywrócić GRUBa

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...