Skocz do zawartości

Fahrenheit a XBL Arcade


qrooq81bydg

Rekomendowane odpowiedzi

Bez zbędnych pierdół przechodzę do rzeczy. Posiadam X360 Premium, dysk 120GB, XBL Gold, konto założone na EU itp itd.... Pewnego pięknego dnia postanowiłem za wykupione punkty M$, kupić i ściągnąc sobie grę Fahrenheit z XBL Arcade. Dokonałem transakcji, wszystko ładnie pięknie, gierka się ściągnęła, ale nie chce się uruchomić. Co ciekawe, podczas próby uruchomienia jej nie pojawia się żaden typowy komunikat o błędzie tylko zwyczajne "Nie można uruchomić. Spróbuj ściągnąć ponownie." - czy coś w tym stylu (w tej chwili jestem w pracy i nie mogę sprawdzić co do słowa). W każdym bądź razie komunikat ma właśnie taki wydźwięk. Czego próbowałem? Oczywiście usunąłem i ściągnąłem grę na nowo (dwukrotnie) - nic to nie dało. Zmieniałem też ustawienia regionalne w systemie konsoli. Ponownie zero reakcji. Próbowałem też uruchomić grę mając wyłączony dostęp do sieci - i znowu nic. Nie wiem już czego mam się chwytać.. Może jest ktoś, kto miał podobny problem i udało mu się go rozwiązać? Albo ktoś, kto jak ja, nadal potrzebuje pomocy w tym temacie.. Proszę, jesteście ostatnią deską ratunku dla mnie. Nawet jeśli nie uda mi się już zagrać w ta gierkę na mojej konsoli, a 800 MP mogę uznać za wyrzucone w błoto, to chciałbym chociaż o tym wiedzieć. Pozdrawiam serdecznie całą "grającą brać" :) PS. Konsolka w 100% śmiga na oryginałach - nigdy nie pozwoliłem sobie jej schańbić jakąkolwiek przeróbką czy innym syfem tego typu.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 5
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Smutne, ale klasyki z pierwszego Xa nie pójdą na twojej konsoli. Wszystko przez to, że masz polskie IP. Jeżeli uda Ci się je zmienić (są sposoby na to gdzieś w sieci), to gitara i będziesz mógł grać w każdego klasyka, a nawet w gry XLA z blokadą regionalną np. Duke Nukem 3D. Możesz jeszcze spróbować założyć osobne konto na USA, ale nie sądzę by pomogło. Zmiana IP to jedyna pewna metoda.

Odnośnik do komentarza

Ja myślę, że to nie jest problem związany z IP, ponieważ kolega grę zakupił i ściągnął, co już samo w sobie jest ewenementem, ponieważ blokada regionalna nie pozwala nawet zakupić gry, nie mówiąc o jej ściągnięciu. Może TV nie obsługuje jakiś PAL-60 itp. Bardziej w tym kierunku szukałbym info. Ja niestety nie umiem konkretnie pomóc. Sam zacząłbym od podłączenie konsoli do innego TV, przełożenia dysku do innej konsoli (w miarę możliwości ofcoz) itp. Warto również przeszukać zachodnie fora.

 

OFFTOP: i proszę pretensje mieć do MS za taki stan rzeczy, a nie do naszej Ojczyzny. Zawsze mogłeś urodzić się w Korei PN, albo w środkowej Afryce. Myślisz, że miałbyś lepiej niż w Polsce??

Edytowane przez KIELiCH
Odnośnik do komentarza

Może TV nie obsługuje jakiś PAL-60 itp.

 

Na pudełku od Tenchu Z jest napisane, że gra chodzi tylko w systemie PAL-60, a odpaliłem gierkę na TV, który tego tryby nie oferuje. Zanim przeżuciłem się na LCD używałem starego TV Philipsa. Wszystko chodziło.

 

Sam zacząłbym od podłączenie konsoli do innego TV, przełożenia dysku do innej konsoli (w miarę możliwości ofcoz) itp.

 

Wszelkie dodatki i gry ściągnięte z Marketplace'a są przypisane do konsoli. Dlatego przełożenie dysku do innej w celu odpalenia gry przyniesie kolejny zawód.

 

 

A co do blokady regionalnej, to prawda. Nie powinno być możliwości zgrania takiego przedmiotu. Dziwne to co najmniej.

Odnośnik do komentarza

Sam zacząłbym od podłączenie konsoli do innego TV, przełożenia dysku do innej konsoli (w miarę możliwości ofcoz) itp.

 

Wszelkie dodatki i gry ściągnięte z Marketplace'a są przypisane do konsoli. Dlatego przełożenie dysku do innej w celu odpalenia gry przyniesie kolejny zawód.

 

Tu się nie zgodzę - są przypisane do konsoli i do PROFILU XBL. Więc jeśli kolega przełożyłby dysk do innej konsoli i zalogował na niej swój profil do XBL to by chodziły. Mowa o profilu na którym jakieś DLC zostały pierwotnie zakupione ofcoz. Podtrzymuje zdanie, że należy poszukać przyczyn technicznych, a nie związanych z blokadą regionalną.

Edytowane przez KIELiCH
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...