Skocz do zawartości

subwoofer


Najtmer

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc mam pytanie do ludzi ogarnietych w kwestiach audio do kompa:

 

Da sie kupic dobry subwoofer za mniej wiecej 230zl? chodzi mi o jak najlepsze zainwestowanie pieniedzy (dlatego szukanie w molochach rtv odpada)?

 

Mam jeszcze do tego pytanie, jak wygladaloby jego podlaczenie do kompa? komp <jack< subwoofer <jack< glosniki? mam microlaby solo (numerek mi wypadl z glowy) c i graja naprawde porzadnie, jak na zestaw 2.0, no ale jednak brakuje wy(pipi)istego bassu.

 

jakies ajdijas?

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 6
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Czesc mam pytanie do ludzi ogarnietych w kwestiach audio do kompa:

 

Da sie kupic dobry subwoofer za mniej wiecej 230zl? chodzi mi o jak najlepsze zainwestowanie pieniedzy (dlatego szukanie w molochach rtv odpada)?

 

Mam jeszcze do tego pytanie, jak wygladaloby jego podlaczenie do kompa? komp <jack< subwoofer <jack< glosniki? mam microlaby solo (numerek mi wypadl z glowy) c i graja naprawde porzadnie, jak na zestaw 2.0, no ale jednak brakuje wy(pipi)istego bassu.

 

jakies ajdijas?

 

najlepsze podłączenie do kompa to poprzez amplituner , nigdy nie łącz z przewodem z głośników/a , ewentualnie jeśli masz kartę 5.1 wtedy czinczem pod odpowiedni kolor ( chociaz nie wiem czy musi byc caly zestaw podpiety , by subwoofer chodził).

 

Jesli chodzi o dobry to samochodowy okrągły/owalny, ewentualnie zaiwestuj w logitech x-530 za około 230 zł.

Edytowane przez kasuro
Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy temu...

yacku, jak to jest wiec jest, ze da sie kuppic jakis zestaw 2.1/3.1/4.1/5.1 za 300zl, takie wlasnie logitechy smieszne. glosniki srednie, ale subwoofer jest spoko, jak juz mowilem, nie chce tym subem wyburzac budynkow, chce tylko zeby nie pierdzial i w miare dobrze* gral.

 

*dobrze jak na wymagania domowe a nie imprezy bassowej z okazji rocznicy smierci wojtyly

 

rozmawialem z pacjentem jakims niedawno i mowil ze podpinanie tego do karty to poroniony pomysl i bez wzmachola nie ma sensu- czizys (pipi)a krajst, kolejny wydatek? ile taki syf kosztuje? kolejne 5 stow?

 

aha i z tego co widze to te 530-x to zestaw 5.1- ja nie chce zestawu, mam juz 2.0 mircolaby solo1c, ktore graja bardzo czysto, ale jednak bass jest sredni, wiec przydaloby sie zrobic z tego zestaw 2.1- na fiuta mi kolejne 5 ci.pkowych glosniczkow? chce za 300zl wyrwac SAMA tube.

Edytowane przez Najtmer
Odnośnik do komentarza

No ale czego sie spodziewac po zestawie "moge wszystko" 2.1/4.1/5.1/milion.1 za 200-300zl ? Te zestawy o tyle dobrze, ze maja wbudowane male 'wzmacniacze' a jak sobie gupisz pudelko z naklejka subwoofer za 300zl to do czego to podlaczysz jak wymagany jest wzmak ? Okazuje sie, ze idziesz dalej w koszty bo trzeba kupic dodatkowo wzmak, potem sie okazuje, ze i tak ch ujnia bo subwoofer jest mierny i zostajesz z reka w nocniku. Dlatego lepiej kupic zestaw Logitecha i miec spokoj, albo podlaczyc kompa pod normalny wzmacniacz/amplituner z kolumnami.

 

 

Nie zrozum mnie zle, to nie jest tak, ze najlepiej poradzic "kup suba za 1200zl pod porzadny wzmak", tylko realnie rewelacji za ta cene nie ma zadnej i poprostu szkoda ladowac w takie polsrodki hajs.

Edytowane przez Yacek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...