Skocz do zawartości

twin pigs


xzdunx

Rekomendowane odpowiedzi

skumajcie to.... Osobiście nie jestem fanem takiej siekanki(wole hardcore) aczkolwiek humor mnie powala....

 

http://www.myspace.com/twinpigsband (nie do końca moje klimaty ale sam myspace + myzyka rozwala po całości:P)

 

"Formacja ekwilibrystyki muzycznej Twin Pigs wypełzła na powierzchnię ziemi z trzewi nieskończonej kloaki zła podczas pamiętnej, wielkiej burzy mózgów jesienią 2008 roku. Trzy osobowy skład kolejowy w rytm arytmicznych uderzeń strug deszczu o dach pobliskiego kiosku ruchu objawił się w mgnieniu oka i od tamtej pory pozostaje niezmienny. Chore inspiracje zespół czerpie głównie z wieloletniej obserwacji trzody chlewnej, oraz obrządku i tradycji towarzyszących nie umiarkowaniu i estetycznemu chaosowi rytuałów tak licznie występujących w pobliżu koryta, a także z wieloletniej fascynacji posuwisto zwrotnym ruchem falban sukni członkiń zespołu pieśni i tańca Mazowsze. Tematy poruszane w tekstach są poruszające. Riffy natomiast są wyszukanym połączeniem naciskania palcami strun na gryfie i jednoczesnego uderzania w nie kostką brukową na wysokości ok 3cm powyżej mostka będź 5 cm poniżej krzyża. Mnogość pasaży i przewrotów gitarowych w połączeniu z tęgim obfitującym w tętniącą ropę gardłem wokalisty stanowi bardzo przyjemny efekt, nawiązujący stylistycznie do muzyki wczesnego średniowiecza . Całość w połączeniu z perkusją daje niecodzienną mieszankę, efektem której twarz każdego ze słuchaczy nieodwracalnie przybiera urokliwy uśmiech Ryśka z Klanu."

 

to piszą o sobie....Co wy o takich "wynalazkach" myślicie??:)

Edytowane przez xzdunx
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 2
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...