Jump to content

Siara_iwj

Senior Member
 • Posts

  6237
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  15

Siara_iwj last won the day on March 25 2018

Siara_iwj had the most liked content!

Reputation

4136 Diamentowy Pies

About Siara_iwj

 • Birthday 12/05/1982

Kontakt

 • GG:
  5372957

Informacje o profilu

 • Member Title
  Zło Konieczne
 • Płeć:
  nie powiem
 • Skąd:
  Sheffield
 • Zainteresowania:
  Dawanie sobie rady.
 • GamerTag:
  X-BoxSuxPL
 • PSN ID:
  Siara_iwj

Recent Profile Visitors

16966 profile views
 1. Wszystkie suple kupuję na ebayu od firmy NaturPlus. Tanio i dużo i bardzo smaczne.
 2. Każdemu się zdarza, nikt się nie obraził
 3. Skrótowo: Forum PSX Extreme - elita polskiego gamingu, tradycja i profesjonalizm. PPE - banda krzykliwych dzieciaków.
 4. Siara_iwj

  Dwa pedały

  A ja skonczyłbym składanie Kogi na nowych szpejach, ale przy zaciskaniu mostka na kierownicy poszła jedna ze śrub, zwyczajnie się rozerwała na pół, strzał jak z pistoletu, zostałem z kierownicą w rękach. Aż mi się zrobiło zimno na plecach, bo jakby to strzeliło gdzieś na zjeździe to nie byłoby co zbierać. Jest nauczka, żeby kupować aftermarketowe śruby, bo cebulaki z Chin oszczędzają na tym elemencie. I żeby nie było, że przeciągnąłem, bo nie przeciągnąłem, wszystko było dokręcane kluczem dynamometrycznym. Enyłej, zamówiłem nowe, ze stali A4 nierdzewki. Sklepikarz obesrany wysłał 5 (pińć..!) śrubek poleconym. Oczywiście nie było mnie w domu, listociąg zostawił awizo. Zorganizowanie ponownego doręczenia do urzędu pocztowego trwa dwa dni. Poczekałem, odbieram z poczty, wracam do domu, próbuję montować, za długie. Ręce opadają. Nowe powinny przyjść koło wtorku. Napisałem, żeby nie próbowali słać poleconym, to ma iść prosto do skrzynki. Wyślą poleconym
 5. Siara_iwj

  Dwa pedały

  Polecam wkładki do butów z podparciem łuku stopy. Regulacja bloków służy raczej ochronie kolan, ból w stopach to najczęściej wina złych wkładek.
 6. Że tylko przypomnę co tu się odyebywało 11 lat temu. Niektórym pewnie dziś by przypasowały.
 7. Siara_iwj

  Buty

  Mama ci zawiąże rano i do wieczora dochodzisz.
 8. Siara_iwj

  News

  ...a tłuścioch ma to w dupie i zapowiedział daty i płytę. Nie mogę wyjść z podziwu jaki ten Krysiukowy kawałek to jest syf xD Widać kto serio pisał całą muzę.
 9. Siara_iwj

  News

  (pipi)a, serio myślałem, że to oficjalne xD
 10. Siara_iwj

  News

  Gruby nie powinien iść w politykowanie (dolary i symbole walut, po kiego to..?) tylko obrażać boga. Trochę to ponad stan. Czekam na trv Batjuszkę.
 11. Siara_iwj

  News

  Grubas lepiej niech zapewni materiał, bo ludzie są wkur.wieni,że zajumał prawa do kapeli.
 12. Siara_iwj

  Dwa pedały

  Mi nie o to chodzi. Nie zmieni nic (chociaż pozostaje kwestia durnej, pochylonej do tylu i zupełnie nieergonomicznej, nie mylić z aero, pozycji na tym wynalazku, z nogami pracującymi w nienaturalnym zawieszeniu, bez odpowiedniego prostowania kolan, bezsensownie grubych kapci od bmx-a, które w tamtym przypadku mają zwiększyć przyczepność na gładkim skateparkowym podłożu, a tu nie robią nic prócz lansu i męczącej wyciągnięte ręce kierownicy, a-le-to-de-ta-le). Mnie zwyczajnie bawią te przypominające rowery przedmioty, bo kojarzą mi się z wytatuowaną elo-dzieciarnią w czapkach Monster. Tym bardziej, kiedy siada na to gość circa. 40 lat.
 13. Świetna gra imo. Wsiąkłem na długie godziny i żaden soulslike tak mnie nie cieszył. Bloodborna wymęczyłem, a tu bawiłem się super.
 14. Ale to wyskoczyło..! Wg ACG ponad 10 godzin zmiennej i ciekawej fabuły, wspaniała grafa i brudny klimat Inkwizycji. Wreszcie jakaś gra, która szczerze mnie zainteresowała i będzie pudełko przy okazji najbliższego wolnego od pracy.
 15. Siara_iwj

  Dwa pedały

  Ja tam nie mówię, że kruzer jest zły, do lansu w sam raz. Podepnij duży głośnik na bluetootha z dużym BASEM, zarzuć jakieś lokalne rapsy i jedziesz, tylko powolutku, żeby każdy widział. Peace!
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.