Skocz do zawartości

APB/ All Points Bulletin


MozayKnows

Rekomendowane odpowiedzi

Post zamieszczony za czasów starego APB, zostawiam jak jest :P

Zauważyłem, że nie ma tematu o tej grze także postanowiłem, że takowy założę.

 

Słyszeliście o tym nadchodzącym MMO w stylu Grand Theft Auto?

Oficjalny trailer [ in game footage ], polecam.

 

W grze przyjdzie nam dokonać wyboru czy chcemy zostać kryminalistą [ Criminals ] lub policjantem [ Enforcers ] czyli standardowe dobro lub zło. No i dalej tworzymy postać [ ponoć najlepszy kreator tworzenia postaci jaki dotychczas powstał. Na youtubie krążą filmiki jak został stworzony m.in : Barack Obama tongue.gif ] tworzymy własne wzory, loga, tatuaże, ubrania, fryzury [ długość z boku, z tyłu czy ma być zapięta w kitke w przypadku długich, ułożenie grzywki itp itd ] następnie rzucamy się w wir San Paro, tętniące życiem [ dosłownie, bo przyjdzie nam się zmierzyć z innymi graczami ] miasto

 

Z tego co mi wiadomo to będą 2 typy serverów tzn. :

 

Normal - Policjant nie może zabić rabusia bez powodu ani go aresztować.

Chaos - Nieustanna walka gdzie każdy może zabić każdego [ nawet będąc w gangu możemy zabić innego członka z naszego gangu ] Krótko mówiąc : chaos. Nazwa mówi za siebie tongue.gif

 

Screeny z internetu:

 

28qyhah.jpg

 

 

 

Sprawy dotyczące abonamentu:

 

Długo musieliśmy czekać na konkretne informacje o dacie premiery All Points Bulletin. Czekanie jednak dobiegło końca i wreszcie wiemy, kiedy to swoiste ?GTA MMO? oficjalnie wystartuje. A stanie się to już niedługo bo... za dwa miesiące!

 

Na oficjalnej stronie APB pojawiła się zaktualizowana wersja FAQ gry. Można znaleźć w nim dwie istotne informacje ? datę premiery oraz szczegóły dotyczące płatności.

 

All Points Bulletin ukaże się 29 czerwca w Stanach Zjednoczonych oraz 2 lipca w Europie. Dzięki temu wszyscy z niecierpliwością oczekujący na nowe dzieło studia Realtime Worlds będą mogli nacieszyć się grą przez całe wakacje.

 

Grać jednak nie będziemy za darmo. By pobawić się w policjantów i złodziei będziemy musieli zapłacić. Twórcy poszli fanom na rękę i przygotowali aż trzy sposoby płatności. Po zakupie APB w sklepie otrzymamy na starcie 50 godzin darmowej rozgrywki. Gdy je wykorzystamy, będziemy mogli zakupić dodatkowe 20 godzin czasu gry za 6,29 euro (około 25 zł). Równie dobrze będziemy mogli od razu opłacić miesięczny abonament w wysokości 8,99 euro (około 35 zł).

 

To nie wszystko. Okazuje się bowiem, że zarabiane w trakcie zabawy specjalne punkty RTW będziemy mogli wymienić na dodatkowy czas gry, choć twórcy na razie nie ujawnili żadnych konkretnych szczegółów na ten temat. Najprawdopodobniej oznacza to, że najaktywniejsze osoby w społeczności All Points Bulletin tak na dobrą sprawę będą mogły brać udział w zabawie za darmo.

 

Trzeba jednak przyznać, że cena zarówno dodatkowych godzin, jak i abonamentu nie jest wygórowana. O ile APB będzie warte tego, by co miesiąc wysupłać trochę grosiwa na zabawę...

Żródło: www.cdaction.pl

Wymagania:

 

PC Minimum Specifications:

 

Core 2 Duo 2Ghz or equivalent

2GB RAM (3GB for Vista64 / Windows 7 64)

nVidia GeForce 7800 - 256MB or equivalent

20GB Hard disk space

 

Headset and microphone recommended.

 

Broadband internet connection required.

[ FAQ APB ]

 

 

Oficjalna strona: http://apb.com/ [ Możliwa rejestracja do beta testów. Nie polecam, bo trzeba patchować 10h, a kolejny playsession dopiero 6 czerwca przy czym premiera 2 lipca także lepiej poczekac ]

Edytowane przez Empro
za duże screeny
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 13
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 rok później...

Linek, spróbuj HighFPS Config - http://forums.gamers...79&st=0&start=0

Ja gram z tym + Game Boost'erem i wreszcie wyciągam powyżej 20 klatek ^^.

 

Stona, podaj jeszcze jaki serwer wybrałeś bo są chyba cztery :P. Ja gram na Joker (NA East). Gra jest zajo, nie grałem od ostatniego patcha ale coś słyszałem, że poprawili matchmaking który był dość skopany. Czasami biegamy i robimy jakieś głupie misje a przeciwników za nic nie chce nam wybrać.

Edytowane przez MysteryGaz
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...