Jump to content

Kazuun

Użytkownicy
 • Posts

  4821
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Kazuun

 1. Ooo, kolega z dawnych lat (czasy ps3) xD PSN: Edek_Kazuun
 2. Raven: no dobra - ale czy działa? Bo podobno ustawić możesz se co chcesz, a i tak gra Ci NARZUCI wersję polską. Temu pytam. PS: skąd masz grę? Kupowane via Origin, czy jakis sale na jakimś innym serwisie?
 3. Ok, skoro już tu raz zawitałem ponownie, to zapytam o coś: Ma tu ktoś Crisisa 3, oryginał, w wersji ANGIELSKIEJ? Bo słyszałem, ze kupując w Polsce na Origin nie ma możliwości zmiany wersji na angielską.
 4. Awwww, sweet Rejwenku, Rejwenku :) Sporo się w życiu pozmieniało. Nie mam za wiele czasu i prawdę powiedziawszy również trochę mi się o forum zapomniało :) Ale wciąż Was ciepło wspominam :)
 5. No właśnie nie działa. Ani SHOW, ani TOGGLE. Skróty klawiszowe nie działają w żadnej grze. Temu pytam ;p
 6. Pillars of Eternity release date: March 26, 2015 Sauce: https://eternity.obsidian.net/buy
 7. Nie jest to może "problem hardware" a bardziej taka pierdółka, więc zapytam tutaj: Ktoś wie jakiego programu trza by użyć by mieć w grach takie proste i przejrzyste dane jak ma TB w poniższym vidsie w prawym górnym rogu? Bez ALt+Tabowania do WIndowsa by patrzeć na MSI Afterburner etc. Niby TB wspomina, że to JEST MSI Afterburner, ale jakoś jestem za głupi by wykombinować jak to zrobił ;p Chodzi o GPU, CPU i RAM usage.
 8. Ostatnio poszedł jakiś wave na Europę ponoć, i albo szczęście, ale chyba z połowa mojej friendlisty dostał access.
 9. xDDD http://blog.youporn.com/team-yp-revealed-youporn-sponsors-competitive-esports-team/
  1. luk_ash

   luk_ash

   polecam poczytać "Most Helpful Customer Reviews":D

  2. Paolo de Vesir

   Paolo de Vesir

   Widziałem na własne oczy, gó.wno obsrane. Aż dziw bierze, że to nie TV od Sony.

  3. Labtec
 10. Mesjasz, huh? -

 11. No co za żyd, ma keya Pewnie z Fejsa
 12. Kazuun

  League of Legends

  To ja się odniosę do Gattzowych odczuć: 1) Zmiany odnośnie Machete i kilku rodzajów Smite są super. Co prawda 90% meczy to się bierze Smite od AoE a pozostałe 10% to jest niezbanowany WW ze Skirmisher's Sabre no ale... Problem w tym, że Smite jako spell nie jest spellem ofensywnym. Służy przede wszystkim do tego by mieć kill secure na Baronie/Dragonie. Nie będę go marnował na wroga jeżeli za chwilę będziemy bili się o Dragona czy coś, bo z miejsca przegram Smite-war. W początkowej fazie gry też preferuję go używać na mobach. Duszek z Wilków albo buff z Razorbeaków jest dość przydatny. Co do różnorodności junglerów. Z tego co wiem to nie do końca takie było założenie chyba. Robiąc trudniejsza jungle Riot chciał wywalić z niej takie dziwne picki jak np Karthus etc. Chciał zęby jungla należała do tych, którzy są faktycznie jej przeznaczeni. 2) Poachers Knife: tutaj trzeba mieć trochę inny mindset chyba. To nie jest item na wypadek "nie mam co bić u siebie, pójdę do nich". To jest raczej item który bierzesz jak chcesz bić ich i swoją jungle w znacznie bardziej równym ratio. Tez nie dla każdego. Nunu się narzuca na myśl. 3) Trudniejsza jungla powodem mniejszej ilości ganków lvl 3 to dokładnie to co było zamierzone. Riot nie chciał by CI nagle na lane wyskoczył Lee lvl 3 w chwili gdy Ty masz lvl 2 a on full HP i double buff. 4) Czekam na Rek'Sai jak dziecko na lizaka Ogólnie jestem happy.
 13. Kazuun

  League of Legends

  Nie. Główną siłą WW jest procanie wszystkich "on hit" w trakcie ulta. To jego główna zaleta. Skirmisher's Sabre, Devourer, BotRK oraz Wit's End. Sustain daje mu sporo w tym patchu ale nie jest głównym powodem tak wysokiego pick/ban/win rate.
 14. Pomijamy fakt, że masa gier (tak, nawet tych nowych) nie ma obsługi SLI. TO nie tak, że kupimy dwie karty i nagle KAŻDA gra chodzi o X% lepiej.
 15. Kazuun

  League of Legends

  Czekam na powrót Maokaia i Nauta \o/
 16. Kazuun

  Steam

  *ziew* Nobody cares xD
 17. Uhm... takie drogie pre-paidy? O.o Albo mnie pamieć myli albo kiedyś były po 60-70 zł max.
 18. @grzybek A Panel Sterowania -> System? Tam da się sprawdzić jaki mamy sprzęt pod maską.
 19. Mam takie małe pier... dzielone (pipi) co mi wyskakuje randomowo w trakcie przeglądania neta/grania. Potrafi wywalić się nawet 10 razy pod rząd, średnio co 3 sekundy. http://i.imgur.com/4u8BCCB.jpg Jak to naprawić? Reinstal Flasha nie pomógł. Wyłączenie Antyvira tez nie. Reinstalnąć Chrome?
 20. Toż to wymarzona sytuacja
 21. Tbh jestem w stanie trochę to zrozumieć. Może gra nie musi być hitem światowym, ale wystarczy ze jest czymś wartym uwagi w naszych oczach. Fajne uczucie gdy się jest w tej "czołówce" świata który gra teraz z przejęciem w nowa grę. Pamiętam że miałem mega ciśnienie na Dark Souls 2. Chciałem grac z ludźmi na launchu. Mieć dużo sposobności do zakosztowania strony online gry (DS:PtDE pod tym względem chyba już zmarło). Ale jakoś tak wyszło, zę gry nie kupiłem w maju. A w tej chwili w dużym stopniu ochota mi przeszła, aczkolwiek jakaś tam chęć wciąż się tli w tle.
 22. Można kupić tez na muve.pl za mniej, ale to nie to samo. My nie jesteśmy z cukru ani z cebuli! ;p
 23. Kazuun

  Steam

  Nie da się. Prawie-że-na-bank nie będzie Steamworksa miał. Also, jak można nie mieć napędu żadnego? ;p
 24. Pochwal się jak wbijesz lvl 20. Zdobędziesz masę przyjaciół na Battle.net z miejsca :> Ponoć koło 70-80h online trza spędzić by wbić 1-20.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.