Skocz do zawartości

Alan Wake


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

U mnie calak wpadł wczoraj, ciekawe czy te zapowiedziane 2 dodatki dodadzą jakieś osiągnięcia. Chociaż i tak ich nie kupię skoro nas okradziono ze zdrapki na pierwszy. Nieważne. Poradniki do wszystkiego są na GOLu, niestety płatne. Polecam YouTube. Linka nie pamiętam, ale łatwo można znaleźć odpowiednie filmiki.

 

Ten acziw polega na przeczytaniu iluś tam tabliczek z informacjami o okolicy. Łatwe to bo tabliczki nie są jakoś ukryte. To mogą być takie małe tabliczki, albo plakaty na ścianie, a w ostatnim odcinku duży billboard z reklamą motelu.

Odnośnik do komentarza

No tak , ale kolega wyzej pisal o znakach , czyli do zaliczenia acziwa musze 25 znakow i 12 puszek ;] I chyba zeby zaliczylo termosy tez musza byc kompletne- ost acziw jak wszystko uzbierane. Czyli dobrze myslalem , musze poszukac dobrego filmu na YT .

 

EDIT:

 

Dzieki Szymon , trudno bedzie ogarnac i miec pewnosc czy XX termos juz mam .. bedzie trzeba odpalic od nowa i przejsc spokojnie na normalu - chyba najlepsza opcja.

Edytowane przez luck1985
Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy

mi przez te cholerne termosy nie chce się robić calaka, żeby przynajmniej pisało ile ich jest na dany odcinek, zebranych / nie zebranych....bo teraz nie chce mi się dochodzić do tego gdzie te 5 termosów zostawiłem.

Odnośnik do komentarza

No , ost 3 dni ostro meczylem ta gre i szczerze , to wychodzi mi juz tylkiem :D

 

Najlepsza metoda , to odpalenie na normalu - duzo luzu ,duzo wszystkiego pod reka , a sami przeciwnicy nie sprawiaja problemu- ciezko zginac nawet.

Omina odcinki 1 , 2 i 3 , Zaczne od 6 jechac krok w krok jak kolo na filmiku z YT . Dwa pierwsze odcinki dosyc mocno polizalem , wrecz kazdy krzak znam na pamiec. 3 dlugi i jak sie uda ,to moze w 4 i 5 dozbieram te braki.

 

 

EDIT:

 

Acziw - poznaj doglebnie BR i jego zwyczaje , nie potrzeba puszek , wystarcza znaki - mam 10/12 puszek.

 

Zostaly tylko 3 termosy ;]

Edytowane przez luck1985
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...