Jump to content

Konsola nie chce się wyłączyć.


Recommended Posts

Kilka dni temu padła mi bateria w padzie. Błyskawicznie się rozładowuje, więc właściwie cały czas mam podłączony kabel. Mniej więcej od tego momentu konsola po wybraniu z menu opcji wyłączenia konsoli, znika obraz, wygaszają się lampki, konsola trochę ciszej zaczyna pracować, ale dalej chodzi.

Konsola nie ma też żadnych zadań "w tle", typu ściąganie z sieci. Jedyne co pomaga to wyciągnięcie wtyczki. Czy może być to związane z tym że pad się cały czas ładuje?

 

Swoją drogą beznadziejne te baterie od padów, bo ta o której piszę kupiona była nieco ponad pół roku temu. Baterie w moich padach od PS3 mają po 2 lata i nadal działają bardzo dobrze.

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • Replies 2
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Wyciągnij baterię z pada, skoro i tak jej nie używasz. Pomimo tego, że masz ją "wykończoną", konsola próbuje ją wciąż ładować, I guess. W normalnych warunkach konsola wyłączy się jak załatwi sprawę z padem :) Przynajmniej u mnie tak to działa. Może mam chińską podróbkę :P

Link to comment

dokładnie jak mówi kolega acidizer

konsola nadal działa (takie niby czuwanie) dopuki nie doładuje bateri do konca a ze bateria juz stara to nigdy nie doładuje do maxa

najlepiej kup samą nowa bateryjke - koszt ok 50zł (da sie znależć i za 30zł) i znów wrócisz do czasów że bateria trzyma tydzień (ja tak własnie zrobiłem)

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.