Jump to content

Persons Unknown


Figaro

Recommended Posts

"Serial opowiada o losach grupy nieznajomych sobie osób, którzy budzą się pewnego dnia w opuszczonym miasteczku gdzieś na pustkowiu. Nie wiedzą, jak się tam znaleźli, a tym bardziej, kto ich tam sprowadził. Jedynie zdają sobie sprawę z tego, że z tej mieściny nie ma ucieczki. Bohaterowie przez cały czas są obserwowani przez kamery, a w ich szeregi szybko wkracza wzajemna nieufność."

 

Persons Unknown jest miniserialem, którego cała fabuła ma być zamknięta w 13 odcinkach. Został on nakręcony w Ajusco koło Mexico City. Jego pomysłodawcą jest Christopher McQuarrie, co jest niewątpliwie atutem tej produkcji. To właśnie McQuarrie napisał scenariusz do kultowego już "The Usual Suspects" ("Podejrzani") za którego dostał Oskara. W internecie pojawiła się też pierwsza recenzja pilota, który został oceniony dość pozytywnie.

 

Jak możemy zauważyć, serial ten niewątpliwie będzie przypominał takie produkcje, jak "Cube", "Piła", a także "The Prisoner". No i nie zabraknie motywów związanych z podglądaniem przez kamery.

 

Zapowiada się interesująco, szczególnie, że wszystko wskazuje na to, że akcja dzieje się na ograniczonej przestrzeni. Można się tylko martwić, że pomysł sam w sobie nie jest nowy i wiele, zależeć będzie od realizacji i samych aktorów. Podobnie było przecież z Wyspą Harpera, gdzie niestety zamiast serialu wyszedł gniot.

 

 

 

http://www.youtube.c...h?v=KoiAmWrAinI

 

 

 

Premiera: 7 czerwca.

 

 

Ciekawe...

Edited by Figaro
Link to comment
  • Replies 3
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

od kiedy ta murzynka zastąpiła blondynę wreszcie zaczęło się coś dziać, a teraz kiedy już łysy zdradził kim jest to w ogóle pewnie będzie ostro! btw. taka ciekawostka: dvd ma wyjść tydzień przed emisją finału ;)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.