Jump to content

Silent Hill 8


oskar_PL

Recommended Posts

  • Replies 4
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Mnie się nawet dobrze grało w Homecoming, były tam bardzo dobre momenty. Ale pogodziłem się że do geniuszu pierwszych dwóch części nie ma powrotu. Pierwszy trailer SH8 bardzo mi się podoba. Fajna muzyka jest, trochę szkoda Yamaoki, ale myślę że gość od Dextera da sobie radę.

Link to comment

Developer jeszcze gorszy od Double Helix, więc nie ma się co napalać. Jeśli nowy SH okaże się lepszy do Homecoming i Origins będę usatysfakcjonowany. Nie oczekuję nic wielkiego by później znowu nie dostać strzała w pysk.

Grafika mizerna, brak Yamamoki, i jakiś kiepski developer nie zwiastuje nic dobrego, no ale przecież to nowy Silent Hill, więc czekam. Premiera najwcześniej za rok... trochę długo.

Link to comment
Guest MasterShake

homecoming imo byl bardzo dobry takze na 8 czekam. Muzyka przypomina mi wstep do intro z archiwum x, nie wiem czy Licht jesli to on robil zrobi typowo silentowa muze no ale ograc wypad.a

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.