Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Modemy z Aster już tak mają (a raczej system Wilga). To samo będzie się działo jak podłączysz innego kompa. XBOX ma inny MAC niż komputer i go blokuje. Musisz samemu w Wildze dodać MAC XBOX'a, albo zadzwonić do nich, żeby oni go dodali. Nie jestem pewien czy dodatkowy MAC nie jest płatny?

Jest też inna opcja. Podłączasz router do modemu Aster. Kompa podłączasz kablem do routera. Po uruchomieniu przeglądarki internetowej powinien wyskoczyć komunikat z Wilgi o zmianie MAC lub coś w tym stylu. Zgadzasz się, zmieniasz i potem możesz na luzie podłączyć XBOX'a (do routera oczywiście). Ja tak mam połączone 2 lapki przez wi-fi + XBOX i komp stacjonary po kablu. Wszystko działa bez problemu.

Jeśli zastosujesz motyw z routerem to dodaj XBOX'a do DMZ, bo inaczej możesz mieć problemy z graniem po sieci (lagi, zrywanie połączenia itp.)

Edytowane przez el dresso
Odnośnik do komentarza

No to tu już zostaje tylko wyjście z dopisaniem MAC PS3 przez Aster, albo podłączenie przez router. Chyba, że masz 2 sieciówki w kompie? Wtedy możesz udostępnić połączenie poprzez kompa.

Najlepiej zadzwoń na infolinię i dowiedz się czy dodanie drugiego MAC coś kosztuje?

Edytowane przez el dresso
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...