Jump to content

Recommended Posts

  • Replies 5
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Modemy z Aster już tak mają (a raczej system Wilga). To samo będzie się działo jak podłączysz innego kompa. XBOX ma inny MAC niż komputer i go blokuje. Musisz samemu w Wildze dodać MAC XBOX'a, albo zadzwonić do nich, żeby oni go dodali. Nie jestem pewien czy dodatkowy MAC nie jest płatny?

Jest też inna opcja. Podłączasz router do modemu Aster. Kompa podłączasz kablem do routera. Po uruchomieniu przeglądarki internetowej powinien wyskoczyć komunikat z Wilgi o zmianie MAC lub coś w tym stylu. Zgadzasz się, zmieniasz i potem możesz na luzie podłączyć XBOX'a (do routera oczywiście). Ja tak mam połączone 2 lapki przez wi-fi + XBOX i komp stacjonary po kablu. Wszystko działa bez problemu.

Jeśli zastosujesz motyw z routerem to dodaj XBOX'a do DMZ, bo inaczej możesz mieć problemy z graniem po sieci (lagi, zrywanie połączenia itp.)

Edited by el dresso
Link to comment

No to tu już zostaje tylko wyjście z dopisaniem MAC PS3 przez Aster, albo podłączenie przez router. Chyba, że masz 2 sieciówki w kompie? Wtedy możesz udostępnić połączenie poprzez kompa.

Najlepiej zadzwoń na infolinię i dowiedz się czy dodanie drugiego MAC coś kosztuje?

Edited by el dresso
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.