Skocz do zawartości

Fifa cup , Wrocław 30.06.2010


zajman

Rekomendowane odpowiedzi

Podstawowe informacje :

 

-Turniej odbędzie się dnia 30.06.2010

-Klub Liverpool (na przeciwko galerii Renoma, adres i mapka dojazdu po weekendzie )

-Wstęp wolny

-Turniej zaczyna się o godzinie 20 i będzie trwał około 4 godziny

-Gramy w Fife World cup

-Będą 3 stanowiska

-Nagrody rzeczowe dla pierwszej trójki (gry , koszulki , gadżety związane z grami ) , dokładne info o nagrodach pojawi się po weekendzie

-Organizatorem jest Gramitacja, klub Liverpool oraz moja skromna osoba .

-Turniej to czysty fun przy piwku

 

 

Regulamin , dokładne info o nagrodach oraz dodatkowe informacje w poniedziałek lub wtorek . Wszelkie pytania proszę tutaj zadawać .

Edytowane przez zajman
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 6
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

gasz, co z Toba... Napisales posta "zapisujcie sie" - bez zadnego info w co gramy i co mozna wygrac. Pod takim postem moga zapisac sie jedynie osoby mieszkajace maks 40 km od miejscowosci, reszta zeby sie zdeklarowac pewnie poczeka jednak do poniedzialku.

 

A przy okazji - 7dmego Xbox Night w Lucidzie - szkoda tylko ze turniej w PES'a 2010.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Gratulacje dla Aema za pierwsze miejsce ! Świetna gra w finale i całkowite zdeklasowanie przeciwnika, klasa sama w sobie! Jednak dla mnie bohaterem tego turnieju pozostaje Gałuszka , owa osoba zajęła 4 miejsce grając cały czas polską :] Piękna sprawa , postawa godna naśladowania !

Odnośnik do komentarza

Dzieki za świetny turniej w fajnej atmosferze i z bajecznym komentarzem podczas spotkania finałowego Zajmana a.k.a Szaranowicza plus kolegi z Grarmitacji jako Gmocha (nieco rozpraszaliscie, ale było śmiesznie;) Jak dla mnie prawdziwym finałem był półfinał Hiszpania-Hiszpania, kto widział ten wie dlaczego;)

 

Gratulacje dla pozostałych miejsc z pudła oraz dla Polski:)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...