Jump to content

Reportaż o graczach SSF IV


DukeKris

Recommended Posts

Witam,

 

W ramach działalności portalu Level99 zamierzamy nakręcić reportaż/dokument o społeczności polskich graczy SSF IV. Nagrywać będziemy na terenie Poznania i jeżeli się uda w czasie lipcowej Bursy. Jeżeli zatem jest ktoś z Poznania lub może się tam zjawić i ma ochotę wystąpienia w tym projekcie to zapraszamy w dniu 5 i 6 lipca. Miejsce i godzinę podaję zainteresowanym na GG 3914727.

 

O czym będzie mowa w reportażu, wymienię w wielkim skrócie:

 

Pierwsza część głównie o grze- opowiadając skąd pochodzi, czym jest, czym różni się od innych bijatyk, pokazanie jak gracze trenują, jakie są techniki, mind-games itp.

 

Odnośnie niej można spodziewać się pytań (a raczej tematów do wypowiedzi), jak i dlaczego grasz w tą grę? Jak trenujesz, ile ci to zajmuje? Jak dowiedziałeś się o ST. Może jakieś anegdoty. Czym jest dla Ciebie ta gra. itp. Poza pytaniami liczymy na Wasz freestyle ;]

 

Druga cześć będzie o samych graczach i community. Jak to wygląda za granicą, jak to wygląda u nas. Jak często ludzie grają, gdzie i z kim? Czym jest dla nich wygrywanie. Czy pojawiają się jakieś emocje, przyjaźni, bądź wrogowie. Jak jeszcze spędzają czas poza sf. Jakie mają cele. Czy zwycięstwo ma jakieś znaczenie, czy może graja z innych powodów.

 

Więcej info 3914727 lub kris@level99.pl

Link to comment
  • Replies 0
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.