Jump to content

DukeKris

Użytkownicy
 • Content Count

  25
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

Kontakt

 • Strona WWW:
  http://www.padportal.net.pl
 • GG:
  3914727
 • Tlen:
  tenebres

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • PSN ID:
  Duke_Kris
 1. Z przykrością informuję, że turniej został odwołany http://www.padportal.net.pl/92-knock-out-torunament-odwolany
 2. Pad Portal i klub 8 bitów ma przyjemność zaprosić Was na Knock Out Tournament ponownie do 8 bitów w Poznaniu. Tym razem będziecie mogli zmierzyć się z najlepszymi graczami w Tekken 6 i Super Street Fighter 4 Arcade Edition. http://youtu.be/6DAwau4PiS8 Miejsce: Klub 8 bitów ul. Garbary 72 Poznań http://maps.google.c...%2C+Pozna%C5%84 Data: 13 maja, godzina 12:00 Wpisowe: 25 zł - wpłacamy na konto do 8 maja. Publiczność wchodzi za darmo. Zapisy: Zgłoszenia proszę wysyłać na adres turnieje@padportal.net.pl z podanym imieniem i nazwiskiem oraz turniej w którym chcecie uczestniczyć. Nr Konta: Wpłat dokonujemy na konto nr 55 1440 1387 0000 0000 0844 8728 do 8 maja. W tytule przelewu prosimy pisać Imię, nazwisko i T6 lub SSF4 w zależności od turnieju w którym chcecie wystąpić. W tytule przelewu podajemy Imię i nazwiska oraz tytuł turnieju (Tekken 6 lub SSF4AE) w którym chcecie wystartować. Nagrody Pierwsze miejsce konsola Xbox 360* Drugie miejsce Datel Arcade Pro Joystick + kupon rabatowy 20% na zakupy w sklepie xGameCenter* Trzecie miejsce gra na Playstation 3* Dodatkowo pulę nagród prawdopodobnie zasilą sponsorzy (jesteśmy w trakcie ustalania szczegółów). *nagrody w przypadku, kiedy wpłat na jeden turniej dokona 40 osób. W przeciwnym wypadku nagrody ulegną zmianie. Zasady ogólne: - można brać udział tylko w jednym turnieju. - spóźnienia na wyznaczone walki nie będą tolerowane! - dopuszczalny czas spóźnienia to 15 minut, po tym czasie organizator ma prawo zdyskwalifikować gracza - w trakcie trwania turnieju odbędzie się jedna przerwa obiadowa trwająca od pół godziny do godziny w zależności od potrzeby Zasady turnieju Super Street Fighter 4 Arcade Edition: Tryb rozgrywek: Faza Grupowa + Double Elimination - Best of 3 (2 wygrane walki), finał Best of 5 (3 wygrane walki) - Każda walka po 2 rundy - W wielkim finale zwycięzca drabinki przegranych musi wygrać dwa razy BO5 - Tylko przegrany ma prawo do zmiany postaci - Czas: 99 sekund - Mapa: losowa Zasady turnieju Tekken 6 Faza grupowa: - FT2 - 3 rundy - 60 sek runda - wygrany pierwszy wybiera postać - przegrany wybiera plansze W przypadku remisu (równa ilość zwycięstw, w dalszej kolejności Win/Lose walk w tabeli) zwycięża: - kto wygra dogrywkę na standardowych zasadach Faza DE: Zasady: - FT3 - 3 rundy - 60sek runda - wygrany pierwszy wybiera postać - przegrany wybiera plansze Finał: - FT5 (zwycięzca drabinki wygranych musi wygrać 1 set FT5, zwycięzca drabinki przegranych 2 sety FT5) - 3 rundy - 60sek runda - wygrany pierwszy wybiera postać - przegrany wybiera plansze Patronat medialny: Sponsorzy:
 3. Dlaczego? Jeżeli masz możliwość to przybywaj ;]
 4. Serwis konsolowy Pad Portal oraz poznański klub 8 BiTÓW ma przyjemność zaprosić Was na pierwszą, ale miejmy nadzieję nie ostatnią imprezę z cyklu zlotów fanów konsol - Pad Party. W trakcie zabawy będziecie mieli możliwość pograć w gry na Playstation 3 oraz Xbox 360 w gronie starych i nowych znajomych. Jeżeli nie posiadacie własnych padów lub nie potraficie grać, nie martwcie się, na miejscu o wszystko zadbamy! W TRAKCIE TRWANIA IMPREZY PRZEWIDZIANY JEST KONKURS z nagrodami! Wlotka: 0zł !!! Gramy za darmo!!! Patronat medialny: www.gametrade.pl Sponsor nagród: www.xgamecenter.pl Więcej informacji www.padportal.net.pl Lista gości dostępna jest pod tym adresem: https://www.facebook...70197073060356/
 5. W ramach serwisu Pad Portal mamy przyjemność zaprosić wszystkich na pierwszy w Polsce, turniej online Street Fighter x Tekken. Informacje ogólne: - Turniej organizowany jest na platformie Playstation 3 - Patronat nad rozgrywkami sprawuje serwis Pad Portal - Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres turnieje@padportal.net.pl. W tytule e-mail prosimy podać: Turniej online SFxT. W treści należy podać swój PSN ID, kontakt e-mail, GG itp. Po rozlosowaniu grup udostępnimy listę graczy wraz z danymi kontaktowymi, aby każdy z Was mógł bez problemu dogadać się z przeciwnikiem. - Do turnieju zapisać może się każdy posiadający konto PSN oraz kopie gry Street Fighter x Tekken - Każdy gracz zobowiązany jest umówić się na walkę we własnym zakresie! - Dla najlepszego gracza przewidziana jest nagroda w postaci gry Bioshock 2 Rapture Edition: Wersja Rapture zawiera: Grę Bioshock 2 (PS3) Artbook Ekskluzywne pudełko Zasady: - Limit Miejsc : 32 - Tryb rozgrywek: Faza Grupowa + Double-Elimination - Do 5 wygranych walk w trybie Best of 3 (2 wygrane rundy) - Czas: 99 sekund - Mapa: losowa - Gemy Dozwolone - Tylko przegrany ma prawo do zmiany postaci - W przypadku rozłaczenia podczas walki. należy dokończyć spotkanie uwzgledniajac wszystkie ukończone rundy: np. w przypadku jeśli zostały rozegrane dwie rundy, a trzecia była w trakcie to z wynikiem w rundach 1:1 należy ją kontynuować. - W przypadku lagów uniemożliwiających rozegranie spotkania dopuszcza się przerwanie gry i rozegranie jej w innym terminie z zachowaniem dotychczasowego wyniku spotkania. - W przypadku nierozegrania walki w terminie, walkowera otrzyma gracz wskazany przez organizator po uprzednim przyjrzeniu się sprawie i wysłuchaniu obu stron. - Wszelkie próby oszustw (np. umyślne wychodzenie z gry podczas walki, podawanie fałszywych wyników) będą karane natychmiastowym wykluczeniem z turnieju. - Bany: Postacie: Mega Man, Pac Man, Cole, Toro, Kuro Gemy: Wszystkie dostępne w edycji kolekcjonerskiej - Organizator ma prawo do zmiany regulaminu, bez podawania przyczyny. - Wyniki pojedynku na adres turnieje@padportal.net.pl wysyła wygrany! Terminarz: Zapisy: 14.03.2012- 21.03.2012 Faza Grupowa: 22.03.2012-05.04.2012 Double Elimination: 06.04.2012- 20.04.2012 Jeżeli wszyscy gracze sprawnie rozegrają mecze, wtedy oczekiwanie na kolejną fazę zostanie skrócone. PYTANIA I ZAŻALENIA PROSIMY KIEROWAĆ NA SKRZYNKĘ TURNIEJOWĄ.
 6. www.padportal.net.pl - Zapraszamy!

  1. Fenikz

   Fenikz

   theme byscie mogli zrobic jakis oryginalny

  2. Dave Czezky

   Dave Czezky

   lost planet, red alert 3, bayonetta - same nowosci xD

 7. W sumie nadchodzi KZ3, ale zakładam, że część klanów z KZ2 przeskoczy wspólnie na trzecią odsłonę. Jeżeli zatem jakiś klan prowadzi rekrutację z chęcią się dołączę. Gram w sumie od niedzieli, ale posiadam już rangę Majora. Moje gg: 3914727
 8. DukeKris

  TGS 2010

  Kiedyś targi elektryzowały informacjami na temat nowych gier... teraz całą magię zabija internet plus fakt, że producenci nie potrafią niczym zaskoczyć.
 9. No i po pierwszej edycji turnieju bijatyk Versus99 organizowanego przez nasz portal. W imprezie wzięło udział blisko 60 uczestników. Na turnieju nie brakowało emocji i rywalizacji do ostatniej rundy. Poniżej znajdziecie wyniki zawodów w Tekken 6 oraz Super Street Fighter 4, a już wkrótce pojawi się obszerna relacja z Versus99. Tekken 6: 1. Frizen (Lars, Steve) 2. Di (Panda) 3. Gajda (Lars) 4. Nevan (Anna) 5-6. Tundra (Lars, Raven), Tokis (Law, Zafina) 7-8. Rafimaru (Nina, Lars, Ganryu), Gagarin (Yoshimitsu) Super Street Fighter 4: 1. Snake (Rufus) 2. Tejotl (Claw) 3. VHO (Boxer) 4. Fazza (Rose) 5-6. Cieślak (Dudley), manieq (Seth) 7-8. Di (Blanka), Lucas (Ibuki)
 10. Zapisy na turniej odbywają się pod tym adresem: http://www.level99.pl/forum/index.php?topic=258.0
 11. Witam, W ramach działalności portalu Level99 zamierzamy nakręcić reportaż/dokument o społeczności polskich graczy SSF IV. Nagrywać będziemy na terenie Poznania i jeżeli się uda w czasie lipcowej Bursy. Jeżeli zatem jest ktoś z Poznania lub może się tam zjawić i ma ochotę wystąpienia w tym projekcie to zapraszamy w dniu 5 i 6 lipca. Miejsce i godzinę podaję zainteresowanym na GG 3914727. O czym będzie mowa w reportażu, wymienię w wielkim skrócie: Pierwsza część głównie o grze- opowiadając skąd pochodzi, czym jest, czym różni się od innych bijatyk, pokazanie jak gracze trenują, jakie są techniki, mind-games itp. Odnośnie niej można spodziewać się pytań (a raczej tematów do wypowiedzi), jak i dlaczego grasz w tą grę? Jak trenujesz, ile ci to zajmuje? Jak dowiedziałeś się o ST. Może jakieś anegdoty. Czym jest dla Ciebie ta gra. itp. Poza pytaniami liczymy na Wasz freestyle ;] Druga cześć będzie o samych graczach i community. Jak to wygląda za granicą, jak to wygląda u nas. Jak często ludzie grają, gdzie i z kim? Czym jest dla nich wygrywanie. Czy pojawiają się jakieś emocje, przyjaźni, bądź wrogowie. Jak jeszcze spędzają czas poza sf. Jakie mają cele. Czy zwycięstwo ma jakieś znaczenie, czy może graja z innych powodów. Więcej info 3914727 lub kris@level99.pl
 12. wywiad z Krillem http://level99.pl/2010/05/22/wywiad-z-markiem-nerc/
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.