Skocz do zawartości

Pytanie o.. sponsoring...


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

A więc tak... prowadzę sobie od dwóch lat z hakiem własnego gamebloga, na którym co jakiś czas wrzucam przeróżne publicystyki i recki, a także luźne przemyślenia, tworząc w ten sposób coś na kształt jednego wielkiego portfolio tekstowego, przy okazji zabawiając jakąś tam grupkę Czytelników, którzy co jakiś czas wpadają na do mnie na stronkę. Nie reklamuję się nigdzie oprócz wymiany bannerów z kilkoma growymi site'ami, a sam gameblog stoi na wordpressie i ma kilka bajerków tudzież dodatkowych opcji. Bez reklamowania się itd liczba wyświetleń to ok ~30 dziennie, zaś od 2lat uzbierało się już ponad 20 tysięcy unikalnych odwiedzin. Tyle tematem wprowadzenia.

 

Od jakiegoś czasu chodzi mi po głowie myślozapytanie - "Czy i jak można ubiegać się z moją stronką o współpracę z jakimś wydawcą?" Wydawców troszkę jest - Sony (skupiam się głownie na PS3 i chwaleniu go), Cenega, CD Projekt, Techland, EA, Ubisoft itd.

 

I teraz zwracam się do Was - czy ktoś mógłby podpowiedzieć czy jest jakikolwiek sens słania jakiegoś zapytania do majorsów w sprawie nawiązania współpracy, tj. podsyłania gier do recek lub czegoś w tym stylu? Jeśli tak to jak się do tego profesjonalnie zabrać? A jeśli nie ma szans, to dlaczego?:) No i ogólnie jakie warunki trzeba spełnić, czy jest cięzko aby nawiązać współpracę...? WIdywałem w Internecie już kilka stron niezbyt ciekawych i aktualnych, które jednak chwaliły się partnerstwem z grubymi rybami naszego rynku.

 

Z góry dzięki, mam nadzieje że troche się dowiem.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 2
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie chce rozbijać bańki mydlanej ale 30 wejść dziennie to naprawdę nic. Takich blogów na polskiej sieci są tysiące i nie są opłacalne dla wydawców. Jeśli w głowie Ci promki i inne dobroci, to na Twoim miejscu szukałbym możliwości zaczepienia się o jakiś serwis :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...