Skocz do zawartości

Turniej o wejściówki na Xbox FunDay 2010


barth

Rekomendowane odpowiedzi

Panie i panowie, dostaliśmy od firmy Microsoft 12 wejściówek na Xbox FunDay 2010 (a razem z nimi możliwość wzięcia tam udziału na turnieju 4v4 Halo 3 ODST i wygrania noiutkiego Xbox'a 360 Slim) i zamierzam oddać wszystkie Wam. W związku z tym, że nie chcę nikogo pokrzywdzić postanowiłem, że o wejściówkach zadecyduje skill :thumbsup: .

W związku z tym otwieram zapisy dla ośmiu drużyn do turnieju online, który ruszy już za tydzień 17-ego LIPCA i potrwa przez cały tydzień do wyłonienia 3-ech ZWYCIĘSKICH DRUŻYN.

Oczywiście tabela będzie na bierząco aktualizowana w tym temacie i tylko w tym temacie (planujemy turniej kameralny).

Drużyny można zapisywać tutaj, bądź wysyłając maila na bar.wysocki@gmail.com.

Przy okazji jako zachętę podam fakt, że FiL4, Flaha, Bobek i KiLa nie mają wstępu do tego turnieju, jako że mają już wejściówki za wygraną w turnieju we Wrocławiu.

Zapisujcie się, bo na FunDay'u warto być, na pewno usłyszycie i zobaczycie tam kilka ciekawych rzeczy ;).

 

tabelavf.jpg

 

ZASADY:

4vs4

MLG v8

Double Elimination

best of 3 (przez cały turniej)

 

 

Runda 1

Gra 1 - Multi Flag - Heretic

Gra 2 - Team Slayer - Narrows

Gra 3 - Oddball - Guardian

 

Runda 2

Gra 1 - Team Slayer - Construct

Gra 2 - Multi Flag - Onslaught

Gra 3 - Team Slayer - The Pit

Edytowane przez barth
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 36
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zapisy zostały oficjalnie zamknięte. Dzisiaj późnym wieczorem pojawi się tabela.

 

A terminy meczy ustalamy sobie sami czy jak? Wiem, że 2 osobom z naszego teamu granie w ten weekend nie pasuje zbytnio (mi nie pasuje w niedziele)

Tak, sami. Spoko, mysle, ze wszyscy uczestniczacy w turnieju beda chcieli rozegrac ten turniej w przyjemnej atmosferze i raczej znajdzie sie termin dogodny do rozegrania meczow dla kazdej z druzyn ;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...