Jump to content

Animacja skoku w nadprzestrzeń poszukiwana :D


Antares

Recommended Posts

Potrzebny mi jest filmik prezentujący migające gwiazdy a następnie wejście w prędkość światła (charakterystycznie "wydłużanie się" gwiazd) taki jak w gwiezdnych wojnach. Bez żadnych elementów typu kokpit statku, czy dodatkowe obiekty na ekranie. Najwspanialej by było, gdyby było to w stylu 8 bitowym. Może zetknął się ktoś z czymś takim? Potrzebuję kilka sekund takiej animacji do wykorzystania w videorecenzjach (oceniaczka lecąca z głębin kosmosu :P) a udzielił mi się pomysł po zobaczeniu tabeli wyników z No More Hereos. Będę wdzięczny za wszelkie linki. Szukałem już w necie, ale jedyny który się nadawał znalazłem na Youtube i miał wielki znak wodny bo to twór pochodzący z jakiegoś drogiego programu dla filmowców.

Link to comment
  • Replies 4
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Znalazłem ten filmik podczas poszukiwań na YT i problem w tym, że gwiazd na początku nie ma, no i ta gitara elektryczna lecąca pod koniec troszkę dziwnie tam wygląda :D Sorry, że to wygląda jakbym wybrzydzał, ale zadziwiło mnie, że z pozoru tak prostą i wydawałoby się, że popularną animację ciężko znaleźć w necie. Myślałem, nad wyciągnięciem tego z którejś części Xwinga na PC ale nie mam pojęcia czy da się to odpalić bez joysticka, na Windows 7 i jeszcze wyłączyć widok kokpitu :P

Link to comment

Nie umiesz zedytować pliku/zapętlić go sobie zanim pojawi się gitara? ;)

Szczerze, to nie chce mi się szukać. Sprawdź w różnych demkach scenowych itp.

No i google: "warp speed", "hyperspeed" itp hasła.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.