Jump to content

Xbox 360 250GB - parę pytań


Artai

Recommended Posts

No więc tak - włażę do Saturna, przeglądam gry - o, stoisko z ModNation na PSP! Akurat postawili przy stoisku z konsolą. Dżis! No tak, wczoraj był 14. 'Tato, chodź, chcę ci coś pokazać!'.

 

Facet z Saturna przedstawił wszystkie argumenty za zamianą z Arcade'a na nowego, tak jakbym ja przedstawił. Dysk, Wi-Fi, mniejszy, cichszy... Tata się napalił, kurczę. Jeszcze headset, wyjście optyczne - dopowiadam w drodze do sklepu sportowego. A on mówi, że czemu nie?, byle po premierze Live'a PL.

 

I teraz parę pytań:

1. Memory Card - mam nieco zapisów (FIFA 10, Street Fighter IV, moja siostra Viva Pinata!) Czy da się coś zrobić, by je przerzucić?

2. Czy naprawdę jest cichszy i mniej energii pobiera?

 

Jeszcze dodam parę pytań.

Edited by Artai
Link to comment
  • Replies 2
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Guest bigdaddy

1. tak, wsadź pendrive do x360 minimum 1GB, wejdź w opcje i zmodyfikuj go pod pamięć x360 wtedy może savey przerzucić na pamięć usb i dla nowego slima.

 

2. tak i tak

 

xbox_360_slim_verbrauch.JPG

 

pobór prądu

 

porównanie dźwięku

 

konsola dodatkowo jest szybsza, masz tutaj temat nowy x360 i tam jest wszystko ;]

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.