Skocz do zawartości

Nie można zaktualizować konsoli


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam wazne pytanie:

 

Mam konsole od kumpla, ostatnio chcialem robic update, ale nie dalo sie: ani z pena, ani z plyty ani z lajwa, zawsze jakis blad wychodzil i slyszalem ze to moze byc cos z konsola, cofnalem wszystko i sie juz tym nie bawie. Były komunikaty, o tym, że płyta jest brudna (czyściutka jak łza) lub po prostu, że "nie da się zaktualizować konsoli".

 

Kupiłem nowiutkie epizody z LC, wkładam płytę, włączam grę, pisze, że potrzebna jest aktualizacja.

 

Leci pasek, pod koniec stopuje i komunikat:

 

'Nie można zainstalować aktualizacji. Płyty nie da się odczytać.

 

1. Wyczyść płytkę miekką szmatką

2 Uruchom ponownie konsolę'

 

Miałem to samo przy próbie zainstalowania aktualizacji z dwóch różnych płyt, czystych. W tym samym momencie pada proces.

 

To dla mnie niepojęte, czy ktoś ma jakikolwiek pomysł?

 

Jeśli chodzi o lajwa:

 

Podpinam konsolę, konsola testowała połączenie, testuje ostatni pasek i nagle komunikat, że jest aktualizacja.

 

No to leci, leci, dość wolno czyli coś się ściąga, pierwszy pasek minął, drugi tylko mignął i komunikat, że nie może się połączyć z live'm.

 

Inne gry, Fifa10, Skate działa, nie rozumiem.

 

Dzwoniłem na infolinie, nie wiedzą jak pomóc, pani powiedziała, aby konsole wysłać. (Jednak kolega nie wiadomo kiedy wraca, nie mam z nim kontaktu, może sam mogę coś zrobić?)

 

Może teraz ma ktoś jakiś pomysł?

Wynika z tego, że działają wszystkie gry do października 2009, od tamtego czasu gry potrzebują aktualizacji, której nie da się zainstalować.

 

Aktualizację ściągam ze strony Microsoftu, pen - FAT32, płyty Verbatom. Elite, jasper, nieprzerobiony.

 

Usuwałem cache, przeprowadzałem konserwację urządzeń pamięci.

 

A gdy klikam, aby nie przeprowadzał aktualizacji, wychodzę do menu.

 

proszę o pomoc!

googlowałem, ale nikt nie ma takiego problemu jak ja!

Edytowane przez s1ntex
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 7
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

na 99% konsola byłą odłączona od zasilania gdy robiła update i teraz się po(pipi)ało . Bo aktualizacja niby jest ale jej nie ma :) .

Jak pisał Juchy ,aktualizuj przez XBL ,odpal konsolę i pozwól się zaktualizować ,jak wywali błąd to powinien być auto reset jeśli nie ma to zrób sam i ponownie aktualizuj . Aż się uda .

Odnośnik do komentarza

Dzięki panowie, tak jutro zrobię, choć próbowałem przez lajwa:

'Jeśli chodzi o lajwa:

 

Podpinam konsolę, konsola testowała połączenie, testuje ostatni pasek i nagle komunikat, że jest aktualizacja.

 

No to leci, leci, dość wolno czyli coś się ściąga, pierwszy pasek minął, drugi tylko mignął i komunikat, że nie może się połączyć z live'm.'

 

No ale skoro piszesz 'aż się uda', to spróbujemy..

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jestem po 15 aktualizacji przez xbl i dalej nic.. dalej próbować?

Może format by w czymś pomógł? Albo może coś z dyskiem się stało?

Możesz spróbować wyciągnąć dysk i podłączyć ponownie ,może pomoże ale nie sądzę .

 

Format to ostateczność jak chcesz to próbuj .

 

Tak to jest jak się grzebie w kosoli podczaj jej aktualizacji to potem sa takie jaja .

 

Podobny problem koleś z tym ze od odłączył kabel od neta podczas aktualizacji ,konsola niby się zaktualizowała ale pózniej przy każdym odpaleniu gry wołała o aktualizację . z tym ze u niego dało się poprawnie zaktualizować x360 po którymś tam razie .

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...