August 24, 201015 yr Witam. Przymierzam sie do kupna nowego TV. Bedzie on sluzyl tylko i wylacznie do grania oraz ogladania filmow na BD, DVD , oraz z kompa. Zadnych tam sygnalow analogowych SD itp. Ktory z wymienionych w temacie lepiej sie spisze ? Wiem ze sa porownywalne, ale moze ktos ma w/w model(nie koniecznie ta sama wielkosc) i zauwazyl jakies wady. Zalety w sumie znam, wiec pytam o wady. Z gory dzieki i pozdrawiam : )
September 19, 201015 yr To ja moge porownac model 46 calowy z samsungiem 40. O ile obraz na obydwu jest znakomity, o tyle kolor czarny jest o wiele lepszy na soniaku. Poza tym ilosc scen i ich konfiguracja jest o wiele lepsza niz w samsungu(tam z tego co pamietam sa 4ustawienia,w tym 2 nie nadaja sie do niczego). Poza tym podoba mi sie opcja w sony automatycznego ustawienia jasnosci do naswietlenia w pokoju. Zreszta moze napisze tak,mialem juz lg, gram czesto na samsungu, ale odkad kupilem Bravie i zobaczylem jakosc ich matryc wszystkim polecam soniaki!
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.