Skocz do zawartości

DmC Devil May Cry


QTF

Rekomendowane odpowiedzi

Imo co z tego skoro systemowo i pod względem fps'ów gierka PG napewno bije na głowę ten twór Ninja Theory, no i ten Vergil jako dodatek dla "szczęśliwców" XD No ale wiadomo miejsca na plycie BR zabrakło więc co zrobić :(

Choć i tak się ten DMC sprzeda bo jest łatwiejszy (sądząc po demie) i taki kolorowy, wesołe stworki-kamery i jakieś elo elo ziomki co to brzydkich słów używają. Za samo DMC w tytule się to sprzeda. Ja stawiam na MGR i liczę, że się nie zawiodę.

Edytowane przez Paliodor
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Trailer, jak zwykle, prezentuje grę w świetle genialnego tytułu na miarę DMC1, z zabójczą grafą i intensywną akcją... tylko cały czas mamy obawy co do tego czy to nie będzie kolejny samograj jak Heavenly Sword. Robienie stylowych "eSek" jest banalne, przeciwnicy się nie stawiają tylko lecą jak mięso armatnie. Nie wiem jak to będzie na DMD, ale na trzecim poziomie trudności jest mocno średnio. I ten nieszczęsny Vergil, zagrałbym w ten dodatek, ale gdyby był on w formie bonusu po przejściu gry, a nie kolejne banknoty wykładać za coś co powinno być na płycie z grą. Eh ten Capcom...

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem ta gra straci duzo przez marne fps.. W demie Wystarczy wejsc w Secretne drzwi i sprobowac wykonac zadanie jest tam tylko 5 przeciwnikow i gra drastycznie zaczyna opozniac nas. Watpie zeby bylo lepiej w pelnej grze. Zastanawia mnie czemu Capcom nie dalo podrasowanego silnika z DmC4 dla Ninja Theory.

( Pewnie bysmy szybko DmC nie zobaczyli )

Ah zapomnialem oni tylko Umia robic samo graje na Un....

Odnośnik do komentarza

Jest już jakieś info nt. ilości broni, czasu gry, poziomu trudności w pełnej wersji? Syn Spardy to ostatni poziom? W sumie zapowiada się, że nie będzie taki łatwy z tego co można obadać go w demie.

No i prawdą jest, że gra rusza się tragicznie - brak 30fpsów, 4-5 przeciwników na ekranie, a gra się dławi. Double jump w tej części również jest śmieszny - postać skacze normalnie przy pierwszy skoku, a następny to może 10cm w górę i fikołek w przód. Kiedy chce się wejść na bezpieczną wysokość jedyne co pozostaje to jumo cancel i wyje,bka od przeciwnika...

Przez to, że ostro ogrywam teraz kolekcje DMC HD nawet mam lekkie ciśnienie na ten tytuł, niestety. Jednakże poczekanie 3-4 miechów i kupienie gry za stówke to bedzie najlepsza decyzja którą, prawdopodobnie, poczynię.

 

Btw. poziom trudności LDK w DMC4 PC to jest to, szkoda że konsole nie doczekały się odpowiedniego patcha z tym poziomem + trofea... pewnie nie dali by nawet rady tego z optymalizować, hehe.

0:20

Odnośnik do komentarza

Na Steam była ostatnio przecena na DMC4, mam co prawda na PS3 ale się tak zastanawiałem czy by nie kupić by mieć lepszą grafę i fps'y no ale zrezygnowalem,teraz troszkę tego żałuję. I fakt, szkoda, że nie dali trofeów bo zawsze to jakaś motywacja dla niektórych do ogrania ponownie bądź nawet pierwszy raz starszej gierki.

Odnośnik do komentarza

Ale nie omineła era odgrzewanego kotleta do potęgi entej.

Piszesz jakby DmC wnosiło coś do serii,a zmienili tylko setting (na gorszy) i spieprzyli to, co było dobre w poprzednich częściach.

Plus bohaterowie xero

Idąc twoim tokiem jesteś kserem ludzi o takim samym kolorze włosów jak twoje. Tak samo jest z każdym blondynem, brunetem, rudym czy siwym.

Poza kolorem włosów Dante i Nero to dwie zupełnie inne postacie. Zarówno pod względem charakterów jak i gameplayu.

i backtracking, że głowa mała. Ale co zrobić i tak przelazłem....

Za backtracking to możesz podziękować prezesom Capcom, że nie dali twórcom więcej kasy/czasu na dopieszczenie DMC4. Bo tu może leżeć przyczyna największej wady DMC4. Może też być tak, ze w DmC nie ma dlatego backtrackingu, bo lokacje są kompletnie bez polotu i biednie graficznie (jak jakieś MMOwe korytarze) i nie umywają się do wypchanych szczegółami poziomów z DMC4. Wiadomo - proste lokacje = więcej czasu na zrobienie innych.

Edytowane przez dunpeal
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Akurat DMC4 nawet dzisiaj mi się podoba graficznie i designowo, gierka wiele się nie zestarzała.Mnie najbardziej wkurza fakt, że zmarnowali potencjał tkwiący w możliwości wcielenia się w Spardę i zrobienia gry o nim. Albo chociażby o Vergilu też by się spokojnie dałoby stworzyć grę, dziejącą się choćby po wydarzeniach z DMC3.

Odnośnik do komentarza

Akurat DMC4 nawet dzisiaj mi się podoba graficznie i designowo, gierka wiele się nie zestarzała.Mnie najbardziej wkurza fakt, że zmarnowali potencjał tkwiący w możliwości wcielenia się w Spardę i zrobienia gry o nim. Albo chociażby o Vergilu też by się spokojnie dałoby stworzyć grę, dziejącą się choćby po wydarzeniach z DMC3.

DMC4 robi wrażenie na pewno bardziej niż jego "kolejny" twór.

Poza tym nie wiem jak można się czepiać postaci Nero (ktoś tam wyżej). Syn Vergila(Czy może nieślubny bękart Spardy?) posiada naprawdę fantastyczny system walki + Devil Bringer który dodał trochę świeżości do walk. Co do backtrackingu to się zgodzę - wiele na czym ucierpiał feeling pierwszego przechodzenia gry. To samo walka z tym samymi bosami po raz drugi. Albo zabrakło im czasu, albo to po prostu capcom - jak najmniej się narobić, a zarobić. W DmC jeśli chodzi o sprawę DLC na pewno będą chcieli z nas wycisnąć pokaźną ilość $$$.

 

A wracając do marzeń nt. kolejnego Devil'a? Dawać mi Spardę, cofnąć miejsce akcji o 2000 lat, gdy ten jest wiernym dowódcą legionów Mundusa i pokazać powód dla którego przeciwstawia się mu. Ukazanie miłości jaką darzył Evę, zdrada, wojna ludzi z demonami, zapieczętowanie Księcia Ciemności w underworld'zie, pozbawienie mocy przez Spardę.... No (pipi)a, tak trudno?

Odnośnik do komentarza

Nom, materiału jest na co najmniej 2 wypasione gierki, no ale po co jak można dać tak imo kultową markę jakimś wyrobnikom z Ninja Theory XD

Ja tam do Nero nie mam nic, całkiem fajna z niego postać była, mogliby bardziej nakreślić jego przeszłość ale widocznie ludkom w Capcom się nie chciało. System walki tez miał całkiem fajny, choć z początku byłem do niego troszkę sceptycznie nastawiony. A backtracking to wiadomo największy minus DMC4 i tego nie da się zaprzeczyć.

Odnośnik do komentarza

A wracając do marzeń nt. kolejnego Devil'a? Dawać mi Spardę, cofnąć miejsce akcji o 2000 lat, gdy ten jest wiernym dowódcą legionów Mundusa i pokazać powód dla którego przeciwstawia się mu. Ukazanie miłości jaką darzył Evę, zdrada, wojna ludzi z demonami, zapieczętowanie Księcia Ciemności w underworld'zie, pozbawienie mocy przez Spardę.... No (pipi)a, tak trudno?

 

Nie wiem czy po tym reboocie serii chcialbym zobaczyc sparde, wystarczy ze widzialem dante i gejgilla :f

Odnośnik do komentarza

A wracając do marzeń nt. kolejnego Devil'a? Dawać mi Spardę, cofnąć miejsce akcji o 2000 lat, gdy ten jest wiernym dowódcą legionów Mundusa i pokazać powód dla którego przeciwstawia się mu. Ukazanie miłości jaką darzył Evę, zdrada, wojna ludzi z demonami, zapieczętowanie Księcia Ciemności w underworld'zie, pozbawienie mocy przez Spardę.... No (pipi)a, tak trudno?

 

Nie wiem czy po tym reboocie serii chcialbym zobaczyc sparde, wystarczy ze widzialem dante i gejgilla :f

Nowy Devil to tylko od Team Devils lub Platinum games. Ja innej opcji nie widzę.

Edytowane przez dunpeal
Odnośnik do komentarza

A gra zbiera bardzo dobre oceny:

 

Games Master – 89%

Cinema Blend – 9/10

OXM – 9/10

Level (jakiś szwedzki magazyn) - 9/10

Jaka dzisiejsza branża takie oceny.

 

@up: Jeśli chodzi o twoje pytania to masz po części odpowiedź w linku ponizej:

http://www.ppe.pl/ne..._progrania.html

 

SSSSS stajlisz wersja dla mainstreamu i casuali, ciekawe co zostawili na DLC oprócz tego czegoś co jest niby Vergillem XD XD

Dobrze,że będzie wersja na PC będzie można sprawdzić sobie edycję od Zatoki Korsarzy i się z pewnością pośmiać.

Edytowane przez Paliodor
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...