Jump to content

Ys Seven


Blizzard*

Recommended Posts

No jakoś nie mogę uwierzyć, że nikt nie pyka w Ys'a. Wiem, że teraz pora na zachwycanie się KH jeśli chodzi o ten rodzaj rpg, no ale proszę was: kto nie lubi ukrócić pasku życia gigantycznego stwora? Pykam trzeci dzień, na liczniku 8h i frajda z walk cały czas ta sama. Fabuła nie jest z tych co to wywołują odruch wymiotny, ba nawet jak na kolejny tytuł z serii jest tak dobra, że nie przeszkadza jako przerywnik walk. Ulubiona postać? Księżniczka łuczniczka :D

 

Kojarzy ktoś poprzednie odsłony tej serii?

 

Pro Tip: Jeśli zaczynasz dopiero przygodę z Ys, bierz poziom trudności hard (jeśli masz konsolę więcej niż 3 dni to i tak będzie jak normal), jeśli pykasz na konsolecie już dłużej i lubisz action jrpg bierz nightmare. Wbrew pozorom to ważne, bo inaczej gra będzie nudna i nie stanowi żadnego wyzwania. Poziom trudności wynika nie tylko z powiększania życia potworów, a głównie na zmianie ich agresywności i taktyki jaką używają wobec gracza.

Link to comment
  • 1 month later...
  • Replies 1
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.