Jump to content

ON/OFF (22-24.10.2010, Warszawa)


Di

Recommended Posts

Nowy projekt Międzynarodowych Targów Poznańskich w Warszawie!

 

W październiku bieżącego roku lider polskiego rynku wystawienniczego zorganizuje nowe wydarzenie: ON/OFF - Targi Elektroniki Użytkowej i Gier Video. Konsumenckie targi nowych technologii odbędą się w dniach 22-24 października 2010 r. Centrum EXPO XXI w Warszawie.

ON/OFF to pierwszy w Polsce event, podczas którego można zobaczyć najnowsze produkty i rozwiązania technologiczne z zakresu szeroko rozumianej elektroniki użytkowej. Wydarzenie utrzymane w interaktywnej konwencji zapewni możliwość bezpośredniego doświadczenia wszystkich prezentowanych nowości. To okazja do poznania przedpremierowych produktów, nowoczesnych rozwiązań, najnowszych gier i spotkań z gwiazdami: celebrytami i twórcami gier.

 

Zakres tematyczny targów obejmuje m.in.: telewizory, sprzęt audio, telefony komórkowe, kino domowe. ON/OFF to także prezentacja najnowszych laptopów, sprzętu komputerowego, gier video oraz zagadnień związanych z komunikacją bezprzewodową i technologią 3D.

 

Udział w wydarzeniu zapowiedzieli już liderzy poszczególnych branż, których obecność, a przede wszytskim prezentowane produkty są najlepszą gwarancją jakość ekspozycji. O odpowiednią promocję projektu zadbają media ogólnopolskie. Aktualne informacje będziemy sukcesywnie zamieszczać na stronie internetowej wydarzenia.

 

Za rozgłos medialny odpowiadają m.in.: Agora S.A. (Gazeta.pl, Logo, Smart, Polygamia.pl), grupa TIME (Radio Eska, Eska Rock, Radio Wawa), Wydawnictwo Migut Media (Audio Video, Płaskie Ekrany, Digital Foto Video), Wydawnictwo Bauer (PC Format, CD-Action). A to jeszcze nie koniec...

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w ON/OFF, w wydarzeniu podczas którego technologiczne nowości i produkty, które wkrótce zrewolucjonizują pojęcie domowej rozrywki, zostaną przedstawione w niespotykanej dotąd, w naszym kraju, konwencji.

 

http://onoff.mtp.pl/pl/

 

 

 

Czy ktoś z forum wybiera się? Czy znane są bliżej informacje o tym, co będzie tam można zobaczyć/przetestować?

Link to comment
  • Replies 20
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Ekhm, dobra, poprzedni post pisany był trochę dla beki, tymczasem okazuje się, że naprawdę rozpierdolę gierkami muzycznymi i to pod patronatem LEMu :) To tak tytułem zapowiedzi, że będę tam, będzie można wpaść, z każdym przybiję piątkę, pogram w plastikowe instrumenty i zamienię słowo :potter:

 

Jeżeli tylko będę wiedział coś więcej i będę mógł się podzielić, to w pierwszej kolejności info trafi na moje dzieło życia, które w sygnaturce możecie znaleźć, a w drugiej kolejności postaram się na foruma zgłosić z nowinami ;)

Link to comment
  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.