Skocz do zawartości

Problemy z instalacja Windows XP ( na lapku z Vista)

Featured Replies

Opublikowano

Mam laptopa, ktory ma zainstalowany Windows Vista. Wlozylem plytke z oryginlanym Windows XP, i probowalem zainstalowac nowy system. Jednak pojawia mi sie komunikat A problem has been detected and Windows has been shut down to prevent damage to your computer... tech info 0x00000007b. Czy na laptopach z Vista da sie sie zainstalowac XP. Czy te laptopy maja jakies zabezpieczenia, ktore nie pozwalaja na instalacje nowego systemu? Da sie to obejsc?

 

dzieki za pomoc, pozdro

  • Odpowiedzi 3
  • Wyświetleń 4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Zmień w BIOSie ustawienia dysku twardego na IDE/SATA albo zrób sobie płytkę instalacyjną winzgrozy z wbudowanymi sterami pod dyski sata.

Opublikowano

Ale ja to wiem :F To Ty miałeś problem ;)

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.