September 14, 201015 yr szukam osób chętnych do zrobienia trofeów(niektóre prze(pipi)ane). Nieżle bedzie się też zmierzyć online. mój nick: DaNtE_PL. zapraszam
September 14, 201015 yr szukam osób chętnych do zrobienia trofeów(niektóre prze(pipi)ane). Nieżle bedzie się też zmierzyć online. mój nick: DaNtE_PL. zapraszam ehh to lenistwo jak chcesz ustawki i trofea to wysil się trochę i załóż porządny temat w odpowiednim dziale. ten temat zostawiam do samych rozgrywek online [pewnie umrze szybko] Edited September 14, 201015 yr by TakeshiX
September 26, 201015 yr Mozna ale w tylko w grze w którą grasz z drugim graczem-rozmawiaczem.Są jakieś kary dla wychodzących z gry(rankingowej czy w ogóle)?c.(pipi) mnie strzela tak jak w starych wormsach,nie można gry dokończyć
September 26, 201015 yr Author Mozna ale w tylko w grze w którą grasz z drugim graczem-rozmawiaczem.Są jakieś kary dla wychodzących z gry(rankingowej czy w ogóle)?c.(pipi) mnie strzela tak jak w starych wormsach,nie można gry dokończyć ej dokladnie jak gram to sa takie (pipi)e cwaniaki co jak widza ze przegrywaja to wychodza z gier rankingowych...chój mnie strzela wtedy.
September 26, 201015 yr Banda ciot bez honoru,powinna być kara za to ale pewnie nie ma jak wyłażą,trzeba mieć szczęście żeby na normalnych ludzi trafić
September 26, 201015 yr Author Banda ciot bez honoru,powinna być kara za to ale pewnie nie ma jak wyłażą,trzeba mieć szczęście żeby na normalnych ludzi trafić albo na jesczez wieksze cioty ktore nie wiedza ze mozna wyjsc z gry. mam wrazenie ze pare razy z takimi gralem.
October 11, 201015 yr Wie ktoś jak ustawić więcej niż jedną rundę? Biore qick match i zawsze 1na tylko
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.