Jump to content

Dot. darmowego miesiąca przy rejestracji z poziomu konsoli


soggare_PL

Recommended Posts

Chciałem zapytać jak to jest z darmowym miesiącem, ponieważ właśnie przyszedł do mnie nowy MoH, a nie chcę się wieczorem rozczarować, że nie mogę pograć online.

 

Po raz pierwszy zarejestrowałem sie do Live dokładnie 13 września (miesiąc temu) - i wykorzystałem ten miesiąc - więc pewnie dzisiaj cofnie mnie do statusu konta silver. I teraz nie wiem czy muszę kupić normalny Gold na allegro, czy da się jakoś po raz drugi (podobno można 3x) założyć konto xLive i dostać miesiąc za free. Jeśli wiąże się to z utratą GS to oczywiście oleję i kupię golda, ale jeśli da się to jakoś zrobić to bardzo bym prosił o opisanie jak ;)

 

Z góry dziękuje i pozdrawiam.

Link to comment
  • Replies 2
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.