Jump to content

AVGN pl - poszukiwani tłumacze


speiderman

Recommended Posts

Witam. Zapewne każdy miłośnik oldschoolu słyszał o AVGN i jego recenzjach. Jakiś czas temu założyłem kanał "faniavgn" na YouTube z jego recenzjami po polsku. Prócz mnie, do tłumaczeń zgłosiła się jedna chętna osoba. Prócz tego zajmuję się tłumaczeniami filmów Nostalgia Critica (kanał "tgwtgpl" na YT), więc nie mogę wstawiać tyle filmów ile bym chciał. Jeżeli na forum są jacyś jego fani, którzy byliby chętni do popularyzacji jego recenzji gier i sprzętów, proszę pisać prywatne wiadomości na profilu lub na adres avgnpl@wp.pl . Całą resztę zapraszam do oglądania :): http://www.youtube.com/user/faniavgn

Link to comment
  • Replies 3
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Na tłumaczenie to nie wiem czy będę miał czas, ale jeżeli będziesz potrzebował kogoś to sprawdzenia/wyedytowania to spoko możesz walić. Właśnie obczaiłem recenzje Atari i wygląda to nieźle, ale pare błędów jednak jest.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.