Skocz do zawartości

LARA CROFT and the guardian of light


mashter

Rekomendowane odpowiedzi

LISTA ZDOBYCZY

 

 

BRĄZOWE

 

Leap of Faith - Catch Totec with the grapple while he is jumping over a death fall (banał - da się zrobić mając jednego pada)

 

Return to Sender - Reflect an enemy's projectile back to him using Totec's shield (banał - da się zrobić mając jednego pada)

 

Three birds, one stone - Kill 3 enemies with one bomb (banał - najlepiej na levelu z małymi pajakami)

 

Jump Jump - Jump from Totec's shield while he is jumping (banał - da się zrobić mając jednego pada)

 

Beat a Better Mousetrap - Activate all of the spikes at once in the Spider Tomb spike field (w 3 levelu, tam gdzie na środku kolców leży czerwona czaszka, trzeba przebiec po wszystkich kolcach aktywując je - proste, ale za cholere mi nie zalicza)

 

Overachiever - Complete any level-specific Reward Challenge (banał)

 

 

SREBRNE

 

A Friend in Need - Play Co-op mode

 

Breadwinner - Earn the top score objective in any level (banał, najłatwiej w 1 levelu)

 

Seeing Red - Collect all 10 red skulls in any single level (banał, to samo co wyżej)

 

 

ZŁOTE

 

Tomb Raider - Collect all relics, artifacts and weapons (nie trzeba zbierać power upów, żeby to zaliczyło)

 

 

UKRYTE

 

Instant Sushi - Vanquish the summoned beast in the watery depths (za level 8)

 

Vanquish Xolotl - Regain the Mirror of Smoke (za level 14)

 

 

Wszystko byłoby fajnie gdyby nie fakt, że trofea w tej grze są totalnie zbugowane.

Nie dość, że połowie osobom w ogóle się nie instalują po włączeniu gry (mi też nie chciała, więc musiałem szybko naciskać PS button kiedy gra się uruchamiała, aż do pojawienia się książki), to jeszcze kilka ewidentnie nie chce się zaliczać.

 

Mi dla przykładu wciąż nie zaliczyło:

 

Beat a Better Mousetrap (zrobiłem to 3 razy i dalej nie mam)

 

Instant Sushi (2 razy już to zrobiłem)

 

Vanqiush Xolotl (też 2 razy już zabiłem kolona)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 6
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Właśnie zdobyłem wszystkie relicsy, artefakty, bronie i challenge (nawet znalazłem wszystkie power upy)

Złotego trofea brak.

Dziękuję ci Crystal Dynamics.

 

 

EDIT

 

Właśnie zainstalowałem patcha i udało mi się zdobyć od ręki brakujące trofea: Beat a Better Mousetrap, Instant Sushi, Vanqiush Xolotl.

 

JEDNAK wciąż brakuje mi złotego trofeum i szczerze mówiąc nie mam pojęcia jak mam sprawić, żeby wskoczyło trofeum za zdobycie wszystkiego, skoro to wszystko mam już zaznaczone jako zdobyte i gra nie daje możliwości, żeby to zdobywać jeszcze raz. Zgaduję, że jak skasuje save i zrobię wszystko od nowa, to wskoczy, ale za takie rzeczy powinno się wieszać za jaja.

Może ktoś ma ten sam problem i jakimś cudem wymyślił jak sprawić, żeby to trophy wlazło?

Edytowane przez mashter
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...