Skocz do zawartości

Projekt Ostry Emade 2


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ciekawe co z tego wyjdzie pierwsza ich płytka była kiepska . Nie rozumiem co się ludziom nie podoba w jego najnowszej płycie tdd . Dla mnie jest bardzo dobra kawałek " przez stres " chyba mój ulubiony z całej płyty . Co prawda nie przebiła tabasko ale to w moim mniemaniu jedna z najlepszych płyt jakie zostały wydane w Polsce .

Odnośnik do komentarza

Byłem wczoraj na koncercie Skrzypka z Małpą na support'cie. Zagrali kilka kawałków z Emade i przyznam ze byłem pozytywnie zaskoczony. Teksty ostrego jak to zwykle u niego - praktycznie na to samo kopyto, ale tym razem ratowały go naprawde za(pipi)iste bity Emade. Nie wiem czy to przez to ze byłem zmęczony czy jeszcze podekscytowany po Małpie, ale seryjnie podobał mi się materiał ostrego nowszy niz z 2006 roku o.O

Odnośnik do komentarza

Nie kumam do konca fenomenu ostrego, wiem, ze gosc jest dobry, ma sporo fajnych kawalkow ale generalnie jedzie na jedno kopyto jak juz ktos napisal. Nawijke ma fajna ale na 2-3 kawalki, wiecej na raz nie przeslucham bo sie mecze psychicznie i przestaje mnie krecic. Nie czekam na nic od niego, lubie go na fituringach ale calej jego plyty w zyciu nie przesluchalem.

Odnośnik do komentarza

Ostry ma syndrom robienia nowej, zaje,bistej plyty co roku w ktorej polowa kawalkow to zapychacze, a te kawalki nie-zapychajace zawieraja jakies 50% linijek wrzuconych na sile. Gdziestam CHYBA mowil w wywiadzie ze plyta robiona w 3 dni (ehe... usprawiedliwienie przyszlych hejtow) i ze bedzie bardziej hardkorowa (no, po chu,ju fest). O ile nie majacze, ale cos mi sie takiego o uszy/oczy obilo. Sprawdze, bo emade dobry ziom i w sumei tylko ze wzgledu na niego.

Odnośnik do komentarza

Niby tylko bajer dla psycho-fanów i w ogóle kogo to obchodzi, ale na koncercie mówił o 5 dniach. Że podobno Tytus do niego dzwonił ze ma 5 dni na dogranie się, inaczej bity Emade wydają jako instrumental. I skrzeczał Tytusowi do słuchawki tekst a ten to spisywał, o dziwo rozkminiając jego słowa przez telefon o.O

Odnośnik do komentarza

Dziwi mnie dlaczego Ostry nie przystopuje na pewien czas i da nam odpocząć od swojej twórczości. Niech sobie nagrywa nowe kawałki przez powiedzmy 2 lata a potem wybierze najlepsze. W ten sposób może powróciłbym chociaż w pewnym stopniu do poziomu z czasów " Jazzu w wolnych chwilach".

 

1. Jest na fali

2. Płyty się sprzedają wyśmienicie

3. Gimbusy szaleją na koncertach

4. Musi nakarmić za coś syna

5. Wie, że nie będzie występował nie wiadomo jak długo i stara się wyciągnąć ile się da kasy

itd.

 

Także uważam, że JWWC to ostatnia dobra płyta OSTRego. Każda kolejna była słaba.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...